Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na odchudzanie


Gość Natka17

Rekomendowane odpowiedzi

Hej tukan !!!!

Jeżeli mogę spytać wprost - nie wypowiadasz się nic na temat swojego zdania odnośnie diety paleo. Piszesz w dodatku, że stosowałaś ją krótko. Dlaczego??? Cos było nie tak???
Masz rację z tymi sprzecznymi informacjami. a innym forum ktos był przekoanany, że na diecie paleolitycznej nie można jeść mięsa!:uhoh: a to przecież totalna bzdura!!!!
Mnie póki co na diecie dobrze się wiedzie. Głównym problemem jest brak jadłospisów- w internecie ich praktycznie nie am. Znalazłam slownie jeden...

P.S. w kwestii jedzenia surowe mięsa myślę dokładnie tak samo jak Ty - grunt to zdrowy rozsądek!!!
Odnośnik do komentarza
poi - dietę musiałam zmienić z powodów zdrowotnych. W momencie kiedy zaczynałam dietę wszystko było ok, ale w międzyczasie zachorowałam. Najpierw szpital nie sprzyjał trzymaniu tej diety, potem miałam zakaz od lekarza. Ale uwierz mi, że jak tylko będę mogła z powrotem normalnie jeść, wrócę do diety paleo.

Niestety właśnie tak jest, że ludzie wypisują przeróżne bzdury. Mięso i ryby sa praktycznie podstawą diety paleolitycznej!!! Z tego co się orientuję już niedlugo ma wyjśc książka o diecie paleo. Cieszę się, bo pewnie tam będą bardzo konkretne wskazówki i zalecenia.
Powodzenia i wytrwałości :)
Odnośnik do komentarza
Gość marta5558
moja droga, poradzę ci to co na mnie działa- lekkie posiłki 4 razy dziennie + dwa litry wody. bez zbędnego odmawiania sobie przyjemności z jedzenia można fajnie oczyścić organizm i do tego zrzucić co nieco.

Drogie kobietki korzystając z okazji chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami.
Będąc żoną i matką chciałam zrobić coś więcej dla siebie, by móc dowartościować się w okresie dość trudnym dla mnie. Za namową koleżanki wzięłam udział w pewnym projekcie.
Początkowo wydawało mi się, że nie ma to żadnej przyszłości, kolejna bzdura itp.
Jednak z czasem zaczęło przynosić to efekty! Bo cóż może być dla nas przyjemniejszego jak nie kosmetyki!! Moim zadaniem jest sprzedaż kosmetyków renomowanej marki.
Zajmując się domem i dzieckiem zaczęłam zarabiać, jest to dobre uzupełnienie naszego budżetu, a przy okazji przynosi mi dużo satysfakcji. Moja pierwsze zarobione pieniążki to 370 zł, po 3 miesiącach osiągnęłam wyniki ponad 600zł, a obecnie stawka rośnie z każdym tygodniem.
Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana, wszystko wytłumaczę i odpowiem na każde pytanie by tak jak ja móc rozkręcić swoją „mini firmę”.
gg: 835788
mail: mariodmc@gazeta.pl
Odnośnik do komentarza
Jeżeli ma się dosyć mało skutecznych diet to zawsze można skorzystać z dobrodziejstw salonów kosmetycznych. Ostatnio dzięki IQ MediSPA sporo dowiedziałam się na temat zabiegu Velashape, dzięki któremu można skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej. Dodatkowo przyspiesza on metabolizm, także wynikają z niego same plusy.
Odnośnik do komentarza
Gość certyfikowani2
Rzeczywiście jest tak, że niewłaściwy trening może bardzo źle wpłynąć na organizm. Czasami jest tak, że mimo wysiłku fizycznego i ćwiczeń nie widzimy poprawy. Nadużywanie ogólnodostęopnych tabletek na odchudzanie też nie zawsze pomaga. Najlepiej zdecydować się na wizytę u dietetyka. On już po wywiadzie będzie wiedział co może być pryczyną problemów z nadwagą i przedstawi odpowiednią dietę, która pomoże zrzucić zbędne kilogramy.
Odnośnik do komentarza
3 rzeczy są ważne - oczyszczenie organzimu (musisz się pozbyć toksyn, które blokują przyswajanie witamin oraz niezbędnych makro- i mikroelementów. W efekcie, nagromadzenie ich powoduje zaburzenie równowagi wewnętrznej naszego organizmu, co objawia się między innymi poprzez nadwagę) RUCH no i ODPOWIEDNIE MENU (najlepsza jest nieprzetworzona żywność). Co do menu - najlepiej jak Ci je "pod Ciebie" ułoży jakiś specjalista, np, Radek Król - za free mailowo rozpisuje ci program żywieniowy w oparciu o ankietę którą wypełniasz - nic nie staracisz, jak do niego napiszesz :)
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
A co myślicie o turnusach odchudzających? Z tego co widziałam, to w Primavera SPA jest ciekawa oferta. Jest się tam cały czas pod opieką dietetyka, dzięki czemu ma się większą motywację, no i można skorzystać z zabiegów odchudzających, które przy okazji odprężają. Moim zdaniem jest to całkiem ciekawy pomysł na zrzucenie zbędnych kilogramów.
Odnośnik do komentarza
Gość Hibiskus012

A stosowała któraś z Was dietę Cambridge? Ja byłam na tej diecie jakiś czas temu i muszę przyznać że takiego efektu to sie nawet nie spodziewałam. Schudłam 15 kg i już pół roku waga się utrzymuje, nie ma efektu jojo a ja w końcu z utęsknieniem czekam na lato bo w ostatnich latach to nawet sie na plaży nie pokazywałam a teraz już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła iść się poopalać :D
Tak w skrócie to dieta ma gotowe produkty (gotowanie odpada) i jest zbilansowana (wiec nei trzeba dodatkowo stosować żadnych suplementów)

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
klio99 napisał/a:
ja robię 6 waidera. przed treningiem białko, po treningu węglowodany no i brak alkoholu i papierosow. Piję dużo wody i czuję się jak nowa :)

moim zdaniem powinno być odwrotnie... węglowodany je się przed treningiem 2-4 godziny wcześniej, a potem białko ;) tak mi powiedział trener i dla mnie to logiczne, więc tego się trzymam.
Jestem na diecie Cambridge, jem też posiłki konwencjonalne i staram się te bogate w węglowodany zjeść przed ćwiczeniami, a po ćwiczeniach jeśli jestem głodna piję napój lub jem zupę albo owsiankę, które mają dużo białka
Odnośnik do komentarza
Gość shopaholicLady
Ja ćwiczę rano po śniadaniu taka poranna gimnastyka 15 minut pajacyku skłony przysady itp, koktajl z herbalife waniliowy z mlekiem sojowym. Potem praca przed komputerem sałatka z kurczakiem lub rybą i sucharki dużo wody. Przed posiłkiem każdym piję błonnik, nie piję napojów gazowanych. Na kolacje warzywa na parze z mięsem lub rybą. Przegryzki to batoniki proteinowe po 140 kcal dwa na dzień a i 3 razy w tygodniu wstaje wcześniej 30 minut i biegam przed śniadaniem i efekty są smuklejsze nogi i waga spada.
Odnośnik do komentarza
sarenka_2907 napisał/a:
próbowałam i powiem, że jakbym miała już coś polecić to te, które wlewa się do butelki i pije przez cały dzień :) jakoś tak są mi bardzo przyjazne :)


hm, w sumie maja takie rozlozone dzialnie.
a jakie konkrety? jaki maja sklad?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...