Skocz do zawartości
Forum

dieta KOpenhadzka


Gość tylkoja17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tylkoja17
Jeśli jesteś głodny – wypij szklankę wody. Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie!!!

DZIEŃ 1, 8

Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru
Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor
Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 2, 9

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru
Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną
Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 3, 10

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka
Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor
Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 4, 11

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru,
Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny
Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 5, 12

Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną
Lunch:duża chuda ryba
Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły

DZIEŃ 6, 13

Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru
Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną
Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka

DZIEŃ 7

Śniadanie:kubek herbaty bez cukru
Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa
Obiad:NIC

właśnie od jutra zaczynam i nie wiem czy bedzie ona dla mnie dobra... chodzi o szybkie schudniecie najlepiej 10 kilo w miesiac------->>> do tego bede cwiczyc 200 brzusiów dziennie i skakac na skakance.... uda mi sie???? pomozcie mi prosze :((( mam 16 lat...... 158 wzrostu i waze 63kg:((( mam spory brzuszek i strasznie grube uda...... tylko nie mowcie ze osoba w moim wieku nie powinna sie odchudzac bo to nie prawda!!! :(( jesli ktos ma nadwage to powinien.... a ja mam jeszcze cel 10 kiloo... piszcie;)
Odnośnik do komentarza
Tą diete stosowala moja kolezanka-byla zadowolona ale nie jest to dieta łatwa,dla wielu osob wykluczona,bardzo oslabia.Ale nie ma efektu jo-jo.Wydaje mi sie ze przy Twoim wzroscie wystarczy jak schudniesz 5 a nie 10kg
Odnośnik do komentarza
Gość Nina Jakubik dietetyk medyczny
Ta dieta jest niedoborowa i zagrażająca zdrowiu. Odchudzać należy się z głową, pamiętając o tym, że nie pozostaje to bez wpływu na nasze zdrowie. Poza tym ważne jest też tempo utraty wagi. 10 kg w miesiąc to zdecydowanie za dużo! Norma fizjologiczna wynosi 1kg/ tydzień. Każda szybsza utrata wagi, to wstrząs dla organizmu i ryzyko utraty zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Gość Nina Jakubik dietetyk medyczny
Pamiętaj też, że jesteś w okresie tzw. skoku pokwitaniowego. Zmienia się Twoje ciało i zachodzą intensywne zmiany hormonalne w organizmie. To właśnie teraz decydujesz o tym jakim zdrowiem będziesz się cieszyć za 20 lat. Dlatego racjonalne odżywienie jest teraz szczególnie istotne. Zadbaj o siebie i nie stosuje tej diety.
Odnośnik do komentarza
Gość alexis9933
czytalam ostatnio na jakims forum ze jedna dziewczyna jadla codziennie tylko 3 lyzki muesli i schudla 4 kilo w tydzien a 16 w miesiac,,,bez efektu jo-jo....czy po stosowaniu przez tydzien nie bedzie efektu jo jo? Bo musze schudnac!!
Odnośnik do komentarza
bozeee zastanowcie sie co wy piszecie.
forum ma promowac raczej zdrowe odchudzanie, a nie glodowki.
kopenhadzka jest straszna - prawie nic nie jesz, strasznie sie meczysz na niej, oslabia przemiane materii, a przede wszystkim jest efekt jo-jo.
alexis - nie wierz w bajki. raczej madra dziewczyna z ciebie, wiel olej te brednie. organizm ktoremu drastycznie sie ograniczy pokarm zaczyna magazynowac tluszcz, bo mysli, ze nastaly ciezkie czasy. poza tym glodzenie sie? bezsens. poza tym przez tydzien to jej zeszla woda a nie 4 kg tluszczu - bo chyba to chcialabys osiagnac.
Odnośnik do komentarza
Gość maartuskaaaa
gratuluje wam samozaparcia i trwania w przekonaniu ze po diecie bedziecie piekne bo chude i od razu wiekszosc chlopcow zwroci uwage na wasze ksztalty. 200 brzuszkow dziennie? Hm dobry pomysł zwłaszcza jakby chciało się je robić na raz 1 dzien i zakwasy murowane!! tydzien przerwy zeby kwas zobojętniał 2 tygodnie ćwiczenia i głodówki i depresja taka przychodzi ze jak widzi wlasne cialo chce mu sie wymiotowac 1,5 miesiąca cwiczen i diety i popada sie w uzależnienie psychiczne! gratuluje pomysłu. Moze warto tylko jesc 3 posilki dziennie i ograniczyc slodycze?
Odnośnik do komentarza
Ja stosowałam ta diete..przez tydzień owszem schudłam 5 kg, ciało było w rewelacyjnej formie..ale juz nigdy nie zaczne sie tak katowac. przez pierwsze 3 dni nie mialam sily wstac z łozka, mialam zawroty glowy, a teraz nie moge patrzec na jajka na twardo!

Dziewczyno nie warto tak skatowac organizm. poprostu codziennie jedz syte smiadanie, obiad i kolacje do 19 h. pij duzo płynów i zobaczysz ze efekty beda moze nie tak szybko ale na dluzej wystarcza, po tej diecie jesli nie masz samozaparcia zeby sie nie "opychac" i tak wrocisz do swojej wagi..
Odnośnik do komentarza
Gość fallen_angel
schudnąć faktycznie trochę powinnaś (tak do około 50 kg). jednak w ten sposób? nie dość że nie dostarczysz swemu organizmowi wielu składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania, to nawet jeśli ubędzie ci parę kilogramów - nie na długo. odchudzaj się ale z głową. według mnie najlepiej tracić kilogramy powoli, bo wtedy już na stałe.
proponuję po prostu ograniczyć słodycze, jeść więcej owoców i warzyw, pić wodę a nie colę czy inne "odrdzewiacze" i pozamieniać np. białe pieczywo na ciemne.
uwzględnij też, że z początku i na końcu cyklu (chyba, nie pamiętam już kiedy się ten głupi progesteron wytwarza ;) ) ważymy mniej, gdyż organizm nie zatrzymuje wody.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...