Skocz do zawartości
Forum

co pić dla zdrowia?


Gość fortunata_fofa

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś chce skutecznie ograniczyć spożycie kawy w ciągu dnia, warto sięgać po takie preparaty naturalne, jak np. guarana w proszku. Nie każdy może pić kawę (bóle głowy, senność, niestrawność itp), a guarana mielona dodaje bardzo dużo energii, bez odczuwania nieprzyjemnych skutków ubocznych. Dla mnie guarana mielona marki Intenson to jeden z najlepszych produktów tego typu. Znakomity zamiennik dla kawy. Proszek miesza się z ulubionym sokiem, dzięki czemu smakuje świetnie i dobrze spełnia swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza

pewnie wodę ale ja jakoś za samą nie przepadam, wolę wypić tymbarka h2owoc, to woda z sokiem, świetnie gasi pragnienie i jest smaczy, nie m żadnych dodatków cukru, barwników :) fajnie że cos takiego się pojawilo na rynku

Odnośnik do komentarza

ja to piję dużo wody, i dwie kawy dziennie na nic innego sobie nie mogę pozwolić a to wszystko własnie przez moje problemy z jelitami, stosuję też preparat intesta z maslanem sodu, bo bez niego ani rusz, dzięki niemu nie mam zaparć i jest ok

Odnośnik do komentarza

Ja piję dużo wody mineralnej i mniejsze ilości kawy. Choć ostatnio bardzo mi posmakowała z marki Cafenado. Piję 1-2 filiżanki dziennie + bardzo dużo wody, aby pobudzić swój organizm, ale też żeby się nie odwodnić. Wszystko w granicach rozsądku oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...