Skocz do zawartości
Forum

co pić dla zdrowia?


Gość fortunata_fofa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fortunata_fofa
zastanawiacie się czasem co najlepiej pić? Co wybrać z tych setek dostępnych na półkach napojów? Ja mam często taki dylemat , najczęściej wybieram soki w kartonach ale nie zawsze jestem pewna czy ten, który biorę jest na pewno smaczny i zdrowy. Po jakie soki wy najczęściej sięgacie? Jesteście z nich zadowolone? Co mi polecacie?
Odnośnik do komentarza
Siemka ja też pije tlyko wode, niegazowaną.
A patrzycie też jaki jest stopień mineralizacji wody?
Na rozum to wody wysokomineralizowane jak Staropolanka 2000 czy Muszyna Minerale powinny być dużo zdrowsze od np. takiego Żywca który jest niskomineralizowany. Jednak nie posiadam zbyt dużej wiedzy w tej dziedzinie dlatego pytam, woda wysokomineralizowana czy zwykła??
Z góry dzięki za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Gość fallen_angel
Ja zawsze biorę wodę lub soki (najczęściej pomarańczowe). nie wiem czemu ale od zawsze nienawidzę wszelkich napojów (tz. nie soków), pepsi oraz innych "bąbelkowatych". polecam soki pomaranczowe tymbarka, wszystkie soczki kubusia (są słodkie, ale wiadomo że dla dzieci, więc też lepsz, biorąc pod uwagę delikatny żołądek przedszkolaków) oraz wody. ja lubię żywca, ale to już twój wybór.
Odnośnik do komentarza
Gość Greenland
Ja staram się pić dużo wody, z resztą lubię pić wodę, bo jakoś tak najlepiej mnie orzeźwia :) Poza tym, szczególnie ostatnio piję sporo jogurtów owocowych, lubię też maślankę, czytałam, że również jest zdrowa.
Odnośnik do komentarza

Ja piję głównię wodę, nie będę rozprawiać nad jej smakiem bo uważam, że woda wręcz smaku nie posiada jest neutralna. Ważniejsza dla mnie jest, że jest zdrowa. Dla niewtajemniczonych powiem również, że w Warszawie można pić wode z wodociągów. To pewniejsze źródło niż wody w butelce, bo tak naprawdę ich pochodzenia nie znamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...