Skocz do zawartości
Forum

Możecie to uznać za przestroge co do diet


Gość Darqa161

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darqa161
Hejka B)
Bardzo mi się tu spodobało:D Ale nie o tym chciałam...
Chciałam was raczej przestrzec przed dietami. Moim zdaniem lepiej udać się do dietetyczki żeby nam coś poradziła, aniżeli stosować jakieś diety z czasopism lub takich, które poleciła nam kumpela. U niektórych z nas mogą wystąpić bardzo poważne kąplikacje, lub całkiem odwrotny cel:(
Moja koleżanka stosowała diete z czasopisma, dzięki, której miała niby nabrać kształtów, a tłuszczyk miał zniknąć - nic podobnego, nogi jej urosły i to nieźle.
Może nas niestety też czekać coś takiego jak:
-efekt jo-jo
-anoreksja

Mam nadzieję, ze nie zepsułam wam chumorków, ale chce dobrze:|
Odnośnik do komentarza
Gość sabinka1590
ja też nie ufam zabardzo dieta dlatego poprostu ograniczam tłuszcze, cukier itd, poprostu jem mniej kaloryczne rzeczy:) wiem jak to z moją mamą bywało:/ schudła pare kilo a potem ważyła jeszcze więcej...ale przedewszystkim trzeba cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc:)
Odnośnik do komentarza
Gość karolina88
zgadzam się z toba każdy ma inną przemiane materii itd więc lekarz powinien zalecać diete to by było dobre tez pod tym katem że tym laskom które nie mają z czego chudnąc lekarz nie dopasowałby żadnej diety i może byłoby mniej anorektyczek
Odnośnik do komentarza
Anoreksja, bulimia...
nie macie pojecia co to jest i jakie ma skutki dla całego zycia człowieka. Gdy raz siew to wejdzie nie ma juz odwrotu. Kazda chora dziewczyna powie wam ze zrobiłaby wszystko by móc cofnąć czas...
Miałam okazje sama sie o tym przekonać.
Mozna sie odchudzac ale nigdy tak aby odmawiac sobie jedzenia. Nie kazda odchudzajaca sie osoba choruje. Ana czy mia sa czesto jedynie odzwierciedleniem prawdziwych problemów dziewczyny. Pamietajcie jednak ze zadne piekno nie jest warte waszego zdrowia czy nawet zycia. Potem moze byc juz za pozno...
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...