Skocz do zawartości
Forum

Zielona Kawa Max - ktoś brał?


Gość ZiutaZyta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość salmonella344

ja sama na nich schudłam ponad 7 miesięcy temu w dwa miesiące 12 kilogramów i byłam aż zaskoczona efektami i tym, że długo się utrzymywały. posprawdzałam dokładnie skład, bo wcześniej tak pobierznie tylko sprawdzając czy są zdrowe (no i są) to zauważyłam że na przykład ten kwas CGA w składzie to jest najwyższa możliwa dawka jego. dzięki temu właśnie tak świetnie działają :)

Odnośnik do komentarza

Z tą konkretną zieloną kawą co prawda nie miałam nigdy do czynienia, ale naczytałam się w necie w temacie tabletek i trochę już wiem.

Tak na dobrą sprawę, to bardzo dużo zależy od tego jaki produkt się wybierze. Trzeba zwracać uwagę na zawartość kwasu chlorogenowego - im więcej go znajdziemy w tabletce, tym lepiej. Niestety w dalszym ciągu mało osób o tym wie, a tak naprawdę kawa kawie nierówna. Z pewnością warto dać szansę produktom wyższej jakości i wtedy samemu wyciągnąć wnioski. Pamiętajmy jednak, że suplementy diety to są bardziej produkty spożywcze i są uzupełnieniem diety.

Na opinieozielonejkawie.pl jasno jest napisane: „Przede wszystkim uważam, że nie ma cudownego środka na odchudzanie i nic nie jest w stanie zastąpić zbilansowanej diety połączonej z ćwiczeniami.„ I tego powinniśmy się trzymać ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...