Skocz do zawartości
Forum

Zielona Kawa Max - ktoś brał?


Gość ZiutaZyta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kotecekk

Ja wolę też tabletki, można wręcz zwymiotować pijąc mieloną zieloną kawę, przynajmniej ja tak mam.. tak jak ktoś wyżej napisał tabletki się łyka i ciach po sprawie. Biorę iq green bo wiem, ż są naturalne i bezpieczne. A ta cała zielona kawa max to nie wiadomo co to pierwszy słyszę więc może być ciężko

Odnośnik do komentarza
Gość googlowa

bardziej niż cena to różnica w składzie - doczytajcie. Kawa max to jest sama zielona kawa w formie pastylki (o zbawienie bo tego się pić nie da) a iqgreen to klasyczna tabletka kompleksowa oprócz wyciągu z zielonej kawy ma w sobie dobrą dawkę CGA (chyba jedną z większych) i chrom.

Odnośnik do komentarza

~kiaraka
Ostatnio poszukuję właśnie jakiś tabletek jeżeli chodzi o oczyszczenie organizmu, poprawę jego działania. Chcę się pozbyć wzdęć i innych dolegliwości. Zaczęłam zdrowo się odżywiać. Jak zielona kawa ma się do tego?

Same tabletki nie oczyszczą organizmu. Oczyszczanie trzeba zacząć od jelit a najlepszy do tego będzie Colon Pack Mitra, dostępny w sklepie technologia zdrowia - polecam, ale oczywiście zależy czy chcemy zrobić coś na prawdę czy wrzucić w siebie tabletkę i udawać że jest świetnie i coś lub ktoś wykona za nas robotę.
Sama przeszłam kurację Colon Pack, bo to zestaw na miesiąc i bardzo mi to posłużyło a także innym którym go poleciłam.

Jednak to nie do końca poruszany temat:) Jak co proszę pisać, mogę więcej o nim napisać, co i jak działa i takie tam.

Jeśli chodzi o zieloną kawę, to smak jest faktycznie specyficzny. Ja ją piję i lubię, ale dodaję tam zazwyczaj wanilię czy cynamon i goździki. Wtedy jest ok :)
Tabletka jest silniejszym koncentratem niż parzona kawa, to nie ulega wątpliwości. Jednak nie jest to jakiś produkt numer jeden który rozważałabym szukając sposobu na oczyszczanie czy zrzucenie na wadze.

Odnośnik do komentarza

~sitkaa
No tylko wiesz ta kawa jest na prawdę obrzydliwa więc na prawdę czasem poszukać czegoś innego skoro te iq green maj w sobie zieloną kawę i są bio to czemu nie

Oj bez przesady. Nie uwazam zeby byla do tego stopnia obrzydliwa zeby sie nie dalo przełknąc.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

co by się nie mówiło o amerykanach ale kwestie dot. bezpieczeństwa są ta na najwyższym poziomie, poczynając od placów dla dzieci aż kończąc na tym że przecież to tam wypłaca się najweksze odszkodowania nawet za to że kobieta polała się gorącą kawą w McDonaldsie

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka230

Dziewczyny, wątki się pourywały a jakoś nie piszecie jak efekty ddługotrwałe. Same ćwiczenia kompletnie nic mi nie dają więc chce wprowadzić coś do diety, zeby szybciej spalało tłuszczyk ale szukam czegoś co już długo istnieje na rynku i przy okazji ma oczywiście pozytywne opinie. Ktoś coś? Bo nowości zawsze się zachwala bo nikt nie wie jak efekty będą wyglądały po kilku miesiącach. Wolałabym uniknąć zaskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość karolawes

w ubiegłym roku się odchudzałam przed sylwestrem, nie przemyślalam tematu bo święta i w ogóle. wprawdzie brałam tabletki dalej ale tak bez przekonania że to coś da. efekt samą mnie zaskoczył bo dosłownie dzień przed sylwkiem musiałam sukienkę fastrygować. uciekło mi aż 6 kilo w miesiąc mimo kompletnego folgowania sobie podczas świąt. tyle co codziennie spacer rodzinny sobie uskuteczniamy z podbieganiem za dziećmi itp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...