Forum Żywienie i fitness

Zielona Kawa Max - ktoś brał?

~ZiutaZyta

~ZiutaZyta

Jestem zwolenniczką zielonej kawy, tylko że obecnie kupuje nasiona, miele je, a potem parze. Nie smakuje mi zbytnio, ale czytałam, że sprawdza się jako wspomagacz do diety. Teraz pytanie jak to jest z tymi tabletkami? Marna podróbka czy jednak dobry zamiennik?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~malibuuu

~malibuuu

Trochę czytałam ogólnie o zielonej kawie. Nie wiem jak to jest z tabletkami, ale na pewno zielona kawa sama w sobie oczyszcza organizm. Czy wspomaga odchudzanie? Nie wiem

~kamilapol

~kamilapol

Hejka, ja od miesiąca dodaje do swojej diety zieloną kawe max, jak na razie jestem zadowolona , mam energie do ćwiczeń a waga poszła w dół . Polecam.

~kocyk

~kocyk

Zgadzam się z opinią malibuuu powyżej. Sama używam z powodzeniem zielonej kawy max od 2miesięcy i bardzo sobie chwale efekty. Dodaje pięknie energii i odczuwam zmniejszone łaknienie dzięki czemu przestałam podjadać :D

~barbarak

~barbarak

Bankowo zielona kawa oczyszcza i wspomaga odchudzanie jestem za.

~ZiutaZyta

~ZiutaZyta

Nom dobra ludzie, ale ja pytam czy zielona kawa w tabletkach daję rade w porównaniu z naparem. Któraś piła, a może potem brała tabletki? Możecie porównać?

~kawusiamleczna

~kawusiamleczna

Daje radę na bank, tabletki zielonej kawy max mają dobry skład , przykładowo jedna tabletka zawiera 400mg wyciągu z zielonej kawy gdzie max to 500mg.

~patrycjja

~patrycjja

~ZiutaZyta
Nom dobra ludzie, ale ja pytam czy zielona kawa w tabletkach daję rade w porównaniu z naparem. Któraś piła, a może potem brała tabletki? Możecie porównać?

Ja piłam najpierw zieloną kawę, ale kompletnie mi nie podeszła. Okropny smak i zapach. Potem zażywałam tabletki na jej bazie i efekt podobny, nie pamiętam ich nazwy. Także może i ta zielona kawa max będzie działała podobnie.

~padnieta

~padnieta

Ja jestem na diecie od nowego roku, takie postanowienie, sami wiecie. Mam nadwagę . Muszę zrzucić jakieś 10 kg, a jak się uda to trochę więcej. Na jakiej zasadzie działają te wszystkie tabletki na bazie zielonej kawy?

~annkadd

~annkadd

Tabletki zielonej kawy max spalają tkankę tłuszczową i szybciej chudniemy a jeszcze do tego jak pochodzimy na treningi to na bank waga pójdzie w dół.

~Kaśkaww

~Kaśkaww

Od Nowego Roku zakupiłam ten produkt i jest dla mnie jest bardzo dobry moja waga spada. Polecam

~WendyxPeter

~WendyxPeter

Jak dla mnie wystarczy zdrowo się odżywiać i trochę ruchu, ale kto co woli.

~głademeliu

~głademeliu

Najlepiej połączyć suplementy z dietą, a dodając do tego ćwiczenia przyspieszymy rezultaty. Nie jestem sceptyczna jeżeli chodzi o suplementy takie jak zielna kawa max, tylko mam wrażenie, że ludzie są na tyle leniwi, że myślą, że schudną na samych tabletkach.

~dominikakoral

~dominikakoral

Ja od stycznia do mojej diety dodaje zieloną kawę max i oczywiście dodatkowo chodzę na fitness kilka razy w tygodniu , patrze równiez na to co jem ,nie zapycham się bułami i tym podobnymi. Waga od stycznia ok. 4 kg poszła w dół.

~bellato

~bellato

Słyszałam pozytywne zdanie o tym produkcie . Ja sama nie dodaje tego suplementu do swojej diety bo nie mam problemów z nadwagą . Myślę , że podstawową rzecza są ćwiczenia i to regularnie. Nie ma lenistwa na kanapie.

~pinky

~pinky

Sam próbowałem zieloną kawę i mi również nie przypasował ten smak ;/ . Słyszałem o tych tabletkach i postanowiłem spróbować już będzie 3 miesiące temu. Musze przyznać że dodają energii + zmniejszają łaknienie :)

~wruttifro

~wruttifro

Powiem wam tak, ja nowy rok zaczęłam z postanowieniem, że zgubię z 10 kg. Karkołomne zadanie, ale do zrobienia. Kwestia wyrzeczeń. Swoją dietę wspomagam tymi tabletkami. Czuję się po nich taka rzezka i chodzę jeszcze na zumbe. Obecnie spadło straciłam 4kg ^^

~kiaraka

~kiaraka

Ostatnio poszukuję właśnie jakiś tabletek jeżeli chodzi o oczyszczenie organizmu, poprawę jego działania. Chcę się pozbyć wzdęć i innych dolegliwości. Zaczęłam zdrowo się odżywiać. Jak zielona kawa ma się do tego?

~wruttifro

~wruttifro

Jeżeli chodzi o utrzymywanie wagi i poprawę pracy organizmu to zielona kawa jest odpowiednia. Poczytaj sobie na jej temat w necie. Jeżeli chodzi o tabletki to wybierz te z odpowiednią ilością wyciągu, ja tak jak wyżej pisałam jestem zadowolona z zielonej kawy max.