Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie - Figurena slim jako pomoc


Gość Chickita

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aurellia

Witam dziewczyny od 18 maja biorę te tabletki i są już pierwsze efekty 10cm w biodrach mniej i w pasie mniej 5 cm są rewelacja do tego stosuję dietę i od dzisiaj zaczełam jeździć na rowerze moja waga przed dietą była 100kg teraz jest o 3kg mniej

Odnośnik do komentarza

Bardzo szybkie efekty stosowania, jesli sie jest regularnym w przyjmowaniu preparatu. Wygodny, bez skutkow ubocznych. Polecam, ja brałam przez 2-miesiące :) Oczywiscie pomocne sa ćwiczenia i picie wody mineralnej. Warzywa, warzywa, warzywa i owoce ;)

Odnośnik do komentarza

Kupiłam Figurena Slim zaraz po sylwestrze (takie mialam postanowienie noworoczne;P) i do kwietnia schudłam 21 kg!!!!!!!!!!!!!!!! CAŁA MOJA NADWAGA!!!!!! Co istotne -9 kg było już po jednym miesiącu! Ludzie, ten preparat jest niesamowity!

Odnośnik do komentarza

Po dwóch miesiącach zażywania Figurena Slim zaczynam obserwować zmiany w swoim ciele. Nie jestem do tego przyzwyczajona, bo moja walka o lepszy wygląd trwa nieprzerwanie od 37 roku życia. Minęło już 5 lat i nigdy nie osiągnęłam lepszego wyniku niż kilogram mniej, czego nikt nie zauważył. A teraz na każdym kroku spotykam się z komplementami, a ubrania lepiej się układają.

Odnośnik do komentarza
Gość ozialozia

Figurena Slim to jest to co było mi potrzebne. Produkt spełnia swoją funkcję, czyli blokuje wchłanianie tłuszczów i skrobi z pożywienia oraz wspomaga eliminację niestrawionego tłuszczu. Cieszy mnie to, że opiera się głównie na naturalnych składnikach.

Odnośnik do komentarza

Ten produkt jest fantastyczny! 40-tka okazała się dla mnie przełomowa pod tym względem, że zaczęłam tyć:/ Utrzymanie figury stało się bardzo trudne, mimo iż jadłam jak dawniej. Nie zaczęłam się nagle objadać. Moja siostra, która jest dietetykiem, kazała mi trzymać reżim dietowy, ale nie dałam rady. Poratowała mnie dopiero koleżanka, która podesłała mi link z tym produktem. Dzięki temu, że zawarte w nim naturlane składniki blokują wchłanianie części kalorii z pożywienia i pozwalają się pozbyć niestrawionego tłuszczu, ja żyję jak kiedyś i CHUDNĘ! Nigdy nie przypuszczałam, że powiem, że suplement diety zadziałał, ale ten DZIAŁA!!! Jest świetny a do tego czuję się po nim bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Skończyłam 3 opakowania figureny i udało się zrzucić 15 kg jestem z siebie dumna no i zadowolona na trafiłam na ten preparat, zresztą całkiem przypadkiem bo znalazłam jakąś ulotkę w gazecie i na początku chciałam ją wyrzucić, odłożyłam na makulaturę, dopiero jak miałam wynosić śmieci ta ulotka wyleciała mi na ziemie i jak ją podniosłam to dopiero się zainteresowałam tym produktem.

Odnośnik do komentarza
Gość JolciaZol

nie wiem czy ten suplement na mnie zadziała ale kupiłam go, nawet jeżeli będzie to kicha (chociaż mocno wierzę że nie) to przynajmniej zmotywuje się do działania, bo tak już jest że jak się za coś płaci to szkoda potem rezygnować z postanowień, bo po prostu szkoda wydanych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Gość basienka_Q

nowy rok zaczęłam od postanowienia dotyczącego odchudzania, kiedyś już próbowałam zrzucić trochę kg niestety nie mogłam wytrzymać na diecie, bogatsza o to doświadczenie postanowiłam zamówić figurena slim i ja stosować z dieta i ćwiczeniami. Jestem super zadowolona z moich dotychczasowych wyników odchudzania, w dwa tygodnie schudłam już 4 kg. Trzymajcie za mnie kciuki - mój cel to 10 kg mniej

Odnośnik do komentarza
Gość Monika_89

Figurena slim nie pomogła mi schudnąć. Dopiero udało mi się stracić kilogramy dzięki zastosowaniu w życie diety Sandruni. Schudłam prawie 8 kg w miesiąc. Szczegóły na temat tej diety można poczytać w google

Odnośnik do komentarza

Ja przez miesiąc jadłam jagody acai. I widzę dużą zmianę. Chciałabym pociągnąc to dalej i tak się zastanawiam może ktoś zna jakies sprawdzone zamienniki jagód albo może jakieś suplementy na ich bazie? Bo jednak łyknąć tabletkę jest zdecydowanie prościej i szybciej. ;)

Odnośnik do komentarza

Figurena Slim to jest to co było mi potrzebne. Produkt spełnia swoją funkcję, czyli blokuje wchłanianie tłuszczów i skrobi z pożywienia oraz wspomaga eliminację niestrawionego tłuszczu. Cieszy mnie to, że opiera się głównie na naturalnych składnikach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...