Forum Żywienie i fitness

Zdrowe i smaczne jedzenie - Kraków

~Olis

~Olis

Cześć wszystkim! Chciałabym prosić o polecenie osoby z Krakowa, które znają jakieś miejsca gdzie można zamówić zdrowy i smaczny obiad. Nie chodzi mi o żadne dietetyczne aspekty takiego obiadu bo nie jestem na diecie, ale chodzi mi o to żeby jedzenie było smaczne i pełnowartościowe. Mieszkam niedaleko centrum i przetestowałam już przez całe swoje życie wszystkie możliwe bary mleczne. Czy są tu osoby z krakowa, które odkryły niedawno jakieś ciekawe restauracje z dowozem do domu?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jana_s

~jana_s

ja właśnie ostatnio trafiłam na coś nowego. Mlunch się nazywa. Zamawiałam tydzień temu obiad do pracy. Mają fajne ceny bo obiad dwudaniowy z dowozem kosztuje 11zł, a to dużo mniej niż nawet w barach mlecznych, o których wspomniałaś.

~bach

~bach

Wiesz, co fajnie jakbyś spróbowała sałatek ze Zlatej Ulicki na Mostowej. Dowożą i mają ceny do ludzi, a fajnie łączą smaki.

~adam44

~adam44

Na żeberka to się warto wybrać na Mistrzejowice, dokładnie na os Nowego Wieku do Pod złotym liściem. Po prostu poezja smaku! Żeberka w miodzie i czosnku, z młodą kapustą i młodymi ziemniaczkami. Jak u mamy!

~Klaudia J

~Klaudia J

Znajoma zabrała mnie ostatnio do restauracji pod Pod Leliwą w Krakowieslawkowska13.15/ .Jedzenie znakomite, wszystko bardzo ładnie podane i przystrojone. Mile byłam zaskoczona i polecam każdemu