Forum Żywienie i fitness

Suplement diety na odchudzanie

~AleksandraWalczak

~AleksandraWalczak

Od nowego roku rozpoczynam kuracje odchudzającą. Chciałabym dobrać odpowiedni suplement diety do swojej kuracji. Długo przekonywałam się do zastosowania tego rozwiązania bo na forach można przeczytać dużo negatywnych opinii na temat suplementów (wiadomo jednak że w internecie może pisać każdy i dlatego jakość informacji jest niska). Mnóstwo jest opinii że takie suplementy diety to kasa wydana w błoto. Ostatnio po rozmowie ze znajomym dietetykiem zmieniałam zdanie. Wytłumaczył jakie zadanie mają spełniać tego typu preparaty i przekonał mnie bez problemu do pozytywnej opinii na ich temat. Nie wiem dlaczego inni piszą bzdury że po zakupie suplementu najlepiej go wyrzucić do kosza. Ja jestem świadoma że suplement diety to tylko dobre uzupełnienie danej kuracji zdrowotnej a nie lek na chorobę a tym bardziej na odchudzanie - bo jeszcze takiego nie wymyślili. Mój znajomy dietetyk wytłumaczył mi że suplementy diety na odchudzanie to skondensowane najczęściej w tabletce składniki odżywcze które przyśpieszają proces utraty wagi a równocześnie uzbrajają nasz organizm podczas diety w składniki które są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Podczas diety jesteśmy narażeni na niedobór tych składników a to doprowadza do osłabienia organizmu, złego samopoczucie i chorób. Zaczęłam od tego krótkiego wywodu bo z góry chcę zasugerować że nie interesuje mnie dyskusja na temat tego czy warto uzupełnić dietę o suplement diety czy tez nie. Po prostu chcę wybrać jakiś dobry sprawdzony i włączyć go do swojej kuracji. Proszę o pomoc w tej sprawie osób które mają doświadczenie z jakimiś preparatami. Z góry dziękuję za wszystkie pomocne porady.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Sha Sha

~Sha Sha

szczerze skoro dieta powoduje niedobory to znaczy że to zła dieta....

~Hania4

~Hania4

Dobrze napisałaś, zgadzam się z Tobą Olu w zupełności - muszę jednak powiedzieć że nie każdy tego typu preparat działa na wielu można się zawieść bo nawet nie znamy ich składu przed zakupem - a ludzie takie kupują. Mi podpasowała Figurena - dzięki niej schudłam 15 kg.

~AnTolka

~AnTolka

Żeby zdrowo się odchudzać bez efektu jo-jo trzeba tak naprawdę zmienić nawyki żywieniowe , pić sporo wody, jeść owoce, warzywa i dołączyć ruch. Trzeba wykluczyć fast foody, słodkie , gazowane soki czy napoje. Można oczywiście wspomagać się suplementem. Trzeba tylko pamiętać żeby składał się wyciągów roślinnych a nie tylko z chemii. Ja teraz próbuję BeSlim z zieloną kawą i jak na razie dwa kilo poszło w dół.

kliczka

kliczka

Ważne jest wprowadzić ruch w nawyk. Ja biegam i stosuję żele energetyczne firmy ALE i całą energię z tych żeli wykorzystuję podczas moich maratonów :) bo przy długich dystansach nie da się biegać "na sucho" lub tylko na wodzie...

133284 kliczka Kobieta, 28 lat, Warszawa
~gość odchudzacz

~gość odchudzacz

Chciałam się podzielić spostrzeżeniami na temat 2 miesięcznego stosowania diety i Figurena Slim. Moja dieta to nic nadzwyczajnego po prostu ŻM do tego od czasu do czasu długie spacery z koleżanką. Na początku przygody z odchudzaniem warzyłam 68 kg obecnie waga waha mi się między 60 a 61 kg Figurena bardzo dobrze pomogła mi w procesie spadku wagi. Nie czuję głodu a jestem cały czas na deficycie jedyne co mnie denerwuje ale to chyba tak każdy ma jak się chudnie to suchość w ustach i taki dziwny słodkawy posmak taki pod morelowy podchodzący.

asap

asap wpis edytowany

Suplementy diety i odchudzania Suplementy to jedynie dodatki do diety więc ani nie sprawią, że natychmiast schudniesz ani też nie wystarczą jako jedyne źródło wartości odżywczych. Ja kupuję na www.badmin.pl suplement i odżywki typu l'karnityna czy też witaminy wzmaniające stawy - chodzi o to, aby dopasować je do twoich potrzeb, wysiłku i możliwosci.

89304 asap Mężczyzna, 29 lat, szczecin
~figlarka11

~figlarka11

Ja tutaj widzę tylko chamską reklama tych tabletek niestety... Slimcea nie ma nic co pozwoliłoby mi się na nie zdecydować! Od 3 miesiący biorę amerykańskie iq green i na prawdę warto bo sa bezpieczne. Uzupełniają moją dietę DASH ;) Schudłam przez te 3 miesiące jakieś 15 kg jestem na prawdę dumna ;) Musiałam się pochwalić :) :)

~Tamirra

~Tamirra

~figlarka11
Ja tutaj widzę tylko chamską reklama tych tabletek niestety... Slimcea nie ma nic co pozwoliłoby mi się na nie zdecydować! Od 3 miesiący biorę amerykańskie iq green i na prawdę warto bo sa bezpieczne. Uzupełniają moją dietę DASH ;) Schudłam przez te 3 miesiące jakieś 15 kg jestem na prawdę dumna ;) Musiałam się pochwalić :) :)

Tutaj nikt nie pisze o preparacie slimcea ! Za to u Ciebie zauważam hamską reklamę jakiejś zielonej kawy ! Już naczytalismy się o zielonej kawie niepochlebnych artykułów - więc proszę daj sobie spokój

~Miciaa

~Miciaa

Uważam że figurena slim to dobry wybór jeżeli ciężko nam schudnąć z samą dietą i ćwiczeniami. Trudno mi było samej przyśpieszyć swój metabolizm - pracowałam nad tym tygodniami z mizerny skutkiem a z figureną udało się w już w pierwsze 3 dni

~Szczuplutka

~Szczuplutka

Szczerze? Kiedy usłyszałam, że tabletki mają pomóc mi schudnąć to zaczęłam się śmiać. Ale spróbowałam bo koleżanka twierdziła, że figurena jest ok. Niemniej jednak, trochę biegałam i o dziwo, straciłam całe 11 kg w 3 miesiące. Nie mam zielonego pojęcia jak to się stało, nie wierzyłam kompletnie w takie metody, ale okazało się, że faktycznie tak można tracić kg. Prawdziwym testem będą dla mnie kolejne miesiące - chcę taką właśnie wagę utrzymać na stałe...

~ania fit

~ania fit

Suplementacja ma zapewnić uzupelnienie niedoboru witamin i minerałów bo zadna dieta nie zaewni wlasciwego skladu substancji odżywczych poniewaz zywnosc jest uboga w wartościowe skladniki , polecam produkty fit line, naturalne i sprawdzone

~Gosiaczka

~Gosiaczka

Tez jestem takiego zdania dlatego do kuracji włączyłam suplement figurena, nie napisze jednak jeszcze o efektach bo dopiero co zaczynam.

~kaśkadama

~kaśkadama

Od Nowego Roku zabrałam się za odchudzanie chodzę regularnie na fitness a do mojej diety dodaje zieloną kawe max. Waga idzie w dół a ja mam dobrą energię.

~azalkka

~azalkka

Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat zielonej kawy max, rzeczywiście ma dobry naturalny skład. Ja jednak jeszcze nie nabyłam.

~Uzzia

~Uzzia

Do skuteczności zielonej kawy mam pewne obawy ale figurena slim to faktycznie dobry produkt dla wszystkich odchudzających się. Dobrze przyswajalny a przede wszystkim skuteczny.

~Miłkkaa

~Miłkkaa

Stosuje zieloną kawę max plus regularne ćwiczenia i waga spada , już 5 kg, ale jeszcze zostało to i owo - tak trzymać.
Wiosna idzie to dobra motywacja.

~koreczkowa

~koreczkowa

Kupując Foreverslim bardziej zależało mi na zdrowiu niż na wymarzonej figurze .Wiadomo że spora nadwaga to duże problemy ze zdrowiem.Po dwóch miesiącach stosowania udało mi się schudnąć 7 kg dla mnie to bardzo dużo,zostało mi jeszcze do zrzucenia 12 jak uda mi się to osiągnąć to dopiero wtedy powiem że osiągnęłam spory sukces.

~kasiulka_82

~kasiulka_82

Polecam Figurena slim, jestem bardzo zadowolona z tego preparatu. Straciłam bez ćwiczeń i diet 5 kg. Przy czym stosuję dopiero ten produkt dopiero miesiąc. Efekty są bardzo zadowalające.

~Jagodka85

~Jagodka85

Diety muszą swoje trwać ale kto by wytrzymał jeśli nie będzie widział rezultatów. I tak było w moim przypadku, próbowałam już różnych diet i każdą przerywałam bez skutku. Motywacja spadała przez brak zmian na wadze. Aż do czasu kiedy znajomy poinformował mnie o figurenie. On sam stosuje ten preparat z widocznym efektem więc i ja zamówiłam sobie. Muszę przyznać szczerze że to był strzał w dziesiątkę, już po tygodniu stosowania poszło mi 2 kilogramy mniej bez większego wysiłku. W końcu zobaczyłam promyk światła w tunelu. Moja motywacja wzrosła bo widzę efekty. Wiem że to był dobry wybór i już niedługo będę mogła włożyć moją ulubioną sukienkę która aktualnie jest na mnie za mała.

~AnitaZ

~AnitaZ

Po ciąży zostało mi 15 kg nadwagi. Jak sobie pomyślałam że na diecie musiałabym być co najmniej pół roku to jakoś mi się nie fajnie robiło. Koleżanka namówiła mnie na kupno Figureny Slim miałam robić za królika doświadczalnego. Wiedziałam że nie ma tabletek cud więc zmieniłam nawyki żywieniowe dołączyłam figurene i takim sposobem schudłam już 9 kg w 2 miesiące kuracji.