Skocz do zawartości
Forum

Pełny program odchudzania


Gość Gruziia

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,
borykam się ze sporą nadwagą. Podejrzewam że nie jest to kwestia genetyczna a zwyczajnie mojej diety. Nie ograniczałam do tej pory niczego, fast foody często z powodu studiowania po za moim miejscem zamieszkania a w przerwach w zajęciach najlepiej i najszybciej było mi udać się do mc czy pochodnych restauracji.
Pierwszy tydzień jestem na własnej diecie, jednak już wiem że nie jestem osobą która będzie się tego trzymała. Wolałabym zamówić coś gotowego co zmotywuje mnie do działania. Skoro inni na tej diecie chudną to będę miała pewnego rodzaju motywacje do tego że mi też się może udać.
Moje pytanie zatem jest jakie diety polecacie. Chodzi mi o pełny program odchudzania. Zaznaczam że chce coś gotowego. Zaznaczam że nie szukam tabletek na odchudzanie. Mają one wątpliwe działanie. Jak niby same mają mi pomóc ? a dieta to dieta. Nie krytykujcie mnie że sama nie wezmę się do roboty, dlatego jeśli nie macie nic do dodania w temacie po prostu proszę nie komentować.

Odnośnik do komentarza

stosowałam kiedyś dietę 1000 kalorii. Wydawało mi się że taki poziom kalorii to przesada i szybko od niej odeszłam. Teraz niby stosuję dietę limvena która ma 900 kalorii na tym etapie na którym jestem. Nie jestem taka osłabiona, nie odczuwam tak naprawdę że robie coś podobnego do dieta 1000 kalorii !
aa efekt jest. Kwestia widocznie koktajli które są dołączone do kuracji.
Racja że dieta to kwestia indywidualna. Ja się odważyłam i zamówiłam. Zawsze z tą dietą można pójść na konsultacje do dietetyczki.

Odnośnik do komentarza

z gotowych programów odchudzania wartą polecenia jest dieta Limvena. Jest to dieta kaloryczna, dokładnie zaplanowana na cały okres kuracji odchudzającej. Do całego programu, porad i wskazówek, harmonogramu spożycia kalorii i posiłków otrzymujesz uzupełnienie w postaci bardzo smacznych koktajli odżywczych zastępujących niektóre posiłki w ciągu dnia. Najważniejsze że dieta która nie działa źle na organizm, daje bardzo dobre efekty. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość henia4533

Moja opinia jest pozytywna. Na początku byłam przerażona poziomem dziennego spożycia kalorii. Koktajle jednak wystarczająco uzupełniły mój organizm w najpotrzebniejsze substancje i nie odczuwałam ani głodu ani zmęczenia. Zostało mi tylko pogłębiać efekty spalania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, może na dobry początek taka dieta kateringowa jest okej, ale raczej do końca życia nie będziesz jej zamawiać. ja jestem zdania, że sama powinnaś sobie gotować, żeby wdrożyć nawyk do zdrowych posiłków. ja sama miałam kiedyś z tym problem, a jeszcze większy miałam, jak zrobiłam test na nietolerancję pokarmową i okazało się, że muszę wywalić połowę produktów, teoretycznie dietetycznych z mojej diety. Ale z pomoca pani dietetyk, wszystko się udało, teraz jestem już tak przyzwyczajona do gotowania i do tego co jem, że nawet nie nazywam tego dieta, a stylem życia :)

Odnośnik do komentarza

program limvena ukończyłam 2 miesiące temu. Nie uświadczyłam powrotu wagi do tej pory przez to że nauczyłam się zdrowo odżywiać i to wszystko dzięki tej diecie limvena.
Doskonały plan, doskonałe wsparcie.
Zastanawiam się czy nie dokupić koktajli. mam taki tryb dzienny że cieżko mi sobie przygotować coś zdrowego w czasie pracy... a tak te koktajle były.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...