Skocz do zawartości
Forum

Jedzenie o późnych porach


Gość mizi16

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15-lat waże powyżej 60kg chyna 65 a wzrostu mam 158. Mam problem z udami i brzuchem a teraz zaczełąm zaokrąglac sie na twarzy,biodrach i innych częściach ciała. Próbowałam już sie odchudzać ale niestety nie mogłam sie odzwyczaić od mojego jedzenia o puźnych porach . Zależy mi na szchudnięciu ponieważ w lato mogłabym założyć krótkie spodenki itp oraz rozebrać sie bezwstydu na plaży. Prosze pomóżcie mi zależy mi na tym żeby schudnąć do lata . Prosze

Odnośnik do komentarza

Te zaokrąglenia mogą wynikać z dojrzewania i zmieniania sylwetki. Teraz Twoja sylwetka będzie się robiła bardziej kobieca, stąd te zaokrąglenia. Co do schudnięcia... powinnaś pójść do dietetyka, aby ułożył Ci jadłospis i omówił zasady zdrowego odżywiania. Jednak dieta to nie wszystko, musisz być aktywna fizycznie, wzmocnić mięśnie.

Odnośnik do komentarza

W wieku 15 lat Twoja sylwetka i jej proporcje mogą się zmieniać. Dojrzewasz i jest to całkowicie normalne. Dlatego też nie powinnaś stosować diet odchudzających a jedynie zwiększyć dawkę ruchu. Możesz zapisać się na basen lub na inne zajęcia sportowe. Jeżeli chcesz możesz ćwiczyć w domu, najlepiej codziennie po 30 - 40 minut. Staraj się jeść ostatni posiłek na 3 godziny przed snem, kolacja powinna być lekkostrawna i nieduża.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...