Skocz do zawartości
Forum

Czy moje nastroje to objaw anoreksji?


Gość ankoniaxd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ankoniaxd

Codziennie mam taki czas gdy chce już pójść do apteki po tabletki nasenne i łyknąć całe pudełko.Są to tylko momenty-jakieś20 min w ciągu dnia.Sama zazwyczaj jestem radosna. sądzę że jak coś zjem to ta energia nie zostanie wykorzystana i przytyje.Ale mimo to obżeram się strasznie chce później wymiotować ale nie potrafię .Na dodatek są święta codziennie zjadam po 14 kawałków ciasta(niestety serio!!!!),pół miski sałatki z majonezem i 5 ryb w occie (bardzo tłustych)jestem teraz właśnie po takich posiłkach i czuje się strasznie (naprawdę marze żeby to wszystko zwymiotować bo mój żołądek jest już przepełniony a mimo to mam chęć jeszcze na pół kilo orzeszków ziemnych.Wcześniej tak nie było potrafiłam się powstrzymać nawet przed snickersem.Teraz czuje że to choroba.Jestem potworem dla własnego ciała i umysłu.Dobrze wiem że się źle czuje a jednak sama siebie doprowadzam do takiego stanu.Jak to się zaczęło? Miałam nadwagę ważyłam 56kg przy wzroście 158cm!!!tak jak teraz tylko poważniejsze miałam myśli samobójcze.Byłam zdeterminowana teraz nic z tej zawziętości nie zostało.W ciągu jakiś 7 miesięcy schudłam 10kg wszyscy to zauważyli więc odpuściłam sobie i dałam na luz .Jak widać mam teraz zaburzenia psychiczne(ja tak myślę)nie mam miesiączki i jestem gruba!!!jak słyszę chciała bym mieć taką figurę jak ja to jeszcze bardziej pozwalam sobie na objadanie się .Myślałam o tabletkach przeczyszczających ale nie mam takich w domu a rodzice nie kupią mi nawet się nie pytałam.Czy mogę je kupić bez recepty .wazę 46kg 161cm obecnie nie wiem bo mama schowała wagę a ja się boję spytać gdzie bo miałam z nią niezłe przeboje (wkładała mnie na wagę)Oczekuje opinii i pomocy nawet naprawdę nie wiem co myślę dodając ten wątek może tego co robić żeby się nie objadać ?? nie wiem

Odnośnik do komentarza

Coś jest rzeczywiście nie tak. Radziłabym pójść do poradni psychologicznej, bo ważysz zdecydowanie za mało i nie jesteś gruba (46 kg??? tyle waży małe dziecko, na pewno nie Twojego wzrostu!!!!). Musisz zacząć lubić swoje ciało i odzyskać do niego szacunek. Życzę Ci powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Twoje obawy są uzasadnione. Cierpisz na zaburzenia odżywiania i koniecznie powinnaś się zwrócić do lekarza specjalisty i psychologa. Powinnaś również porozmawiać ze swoimi rodzicami o Twoim problemie. Obecnie ważysz stanowczo za mało i musisz przytyć. Dlatego też udaj się do dietetyka w celu ułożenia diety indywidualnej przystosowanej do Twojego przypadku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...