Skocz do zawartości
Forum

Obcierające się uda


Gość Mirindaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirindaa

Witajcie!
Mam taki problem..niestety bardzo szybko przytyłam prawie 20 kg, ważyłam 53, a teraz 69.Na brzuch nie narzekam choć mógłby być mniejszy, problemem są obcierające się uda, ich wewnętrzna część. Smarowałam się różnymi mazidłami ale nie pomogły. Są tam ogromne rozstępy ale zanikają bo z czerwonych rozstępów robią się białe, już powoli niewidoczne.Nie mogę pogodzić się z tym że już od roku czasu nie chodzą w jeansach( nie mogę znaleźć takich które tam będą pasować) a sukienki czy spódnice zakładam okazyjnie z niechęcią. Jestem szczupła. Pomijając fakt że za miesiąc ślub, założe rajstopy, najgorzej będzie na plaży gdy gołe ciało się obciera. Czy istnieje coś co może przyśpieszyć to aby były szczuplejsze? Gdy zacznę się lepiej odchudzać nie będą mi tamte "poduszeczki" zwisać?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

no to aby nie zwisały Ci poduszeczki to musisz ćwiczyć. Wtedy tkanka mięśniowa zastąpi tkankę tłuszczową i skóra nie bedzie wisieć. Co do rozstępów to jeśli robią się białe to nie dobrze, bo z takimi nic nie zrobisz, a one też są widoczne.
Co do samego odchudzania to spróbuj diety + ćwiczenia, ewentualnie możesz kupić sobie l-karnitynę ( ale to tylko w przypadku intensywnego wysiłku). Ale nie łudź się że w ciągu miesiąca schudniesz 20 kg, maks 4-7 kg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...