Skocz do zawartości
Forum

Jak najszybciej można schudnąć?


Gość miliesposito

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miliesposito

Dziewczyna, mam 16 lat i ważę 82 kg, wzrostu mam około 164 cm. Najgorsze jest to, że ostatnimi czasy nie mogę schudnąć, co dziwne bo jestem bardzo aktywna fizycznie, 4 godz w-fu w szkole + 4 godz tygodniowo aerobiku, na którym wylewam siódme poty.. Diety, które wcześniej podejmowałam to było jedynie głodzenie się, inaczej nie umiem, bo jestem osobą, która poza pieczarek w pizzy czy w rosole marchewki, nie jem innych warzyw.. nie lubię po prostu, a naprawdę próbowałam wszystkiego i nic. Z rodziny od strony taty jest wiele osób z nadwagą, ale jeśli chodzi o moje rodzeństwo i rodziców to nie. Byłam kiedyś u dietetyka, który powiedział, że mam wolną przemianę materi i dal mi diete o codziennej zywnosci nie przekraczającej 1800 kalori , ale nie wyszlo nic z tego. Nie choruje na żadne choroby i nie spozywam żadnych leków. Proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza

Ja również radziłabym udać się ponownie do dietetyka, bo przy takiej aktywności fizycznej powinnaś nie mieć problemów z utrzymaniem wagi. Możesz zrezygnować z fast foodów ( w tym z pizzy), chipsów, napoi gazowanych i słodyczy. To na pewno Ci nie zaszkodzi. Na przyspieszenie materii z naturalnych środków polecam czerwoną herbatę, cynamon, chilli, imbir. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na http://portal.abczdrowie.pl/szybka-przemiana-materii

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...