Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na redukcję boczków


Rekomendowane odpowiedzi

to jest ciężkie bo te boczki obok brzuszka najciężej zgubić. Ja od 7 miesięcy chodzę na siłownię i juz sylwetka jest w miarę ok a boczki jak miałam tak mam. Słyszałam że pomaga hula hop i skrętoskłony, a takze takie ćwiczenie w wymachami nóg do boku

Odnośnik do komentarza

martynajak11
Nie ma czegość takiego jak chudnięcie w jednej partii ciała! Aby pozbyć się tłuszczu z brzucha i okolic trzeba zastosować DIETĘ! Wszystkie ćwiczenia w stylu skrętoskłony, brzuszki, etc. są w porządku dla naszego zdrowia, ale nie służą do poprawy wyglądu ciała...

kocham te stereotypy !
to właśnie dieta nie poprawia kondycji ciała , do tego dieta a zdrowe odżywianie to też różnica , widać jak sie znasz . Ja ćwiczę bez żadnej śmiesznej diety jem zdrowo przez msc straciłam cm, na każdej partii ciała inaczej , jeśli ćwiczysz brzuch z dupy Ci nie spadnie chyba proste. są ćwiczenia na różne partie ciała i nie wmawiaj ludziom że nie . masakra

Odnośnik do komentarza

Całe szczęście, że są skuteczne ćwiczenia, które pomogą ci pozbyć się niedoskonałości. Działają dwutorowo. Po pierwsze, spalają tłuszcz. To jednak może zająć trochę czasu – nawet 2–3 miesiące. Ale są też efekty niemal natychmiastowe.

Już po 2 tygodniach znacznie wzmocnisz tzw. mięśnie głębokie. Dzięki temu przestaniesz się garbić, a fałdki na brzuchu i plecach automatycznie się rozprostują. Rezultaty tych ćwiczeń są naprawdę świetne. Kobiety, które testowały ten plan ćwiczeń, po 14 dniach średnio straciły 5 cm w talii i pod biustem. Dodatkowo zmniejszyły swoją wagę o mniej więcej 1,5 kg.

Odnośnik do komentarza

Ja ćwiczę w kapsule pod ciśnieniem ? - body shape w Ladies First w Warszawie http://ladies-first.pl/. Boczki i tłuszczyk z ud i brzucha szybko mi zniknął. Efekty są prawdziwe, naprawdę świetnie wyglądam i czuję się lepiej.W tej kapsule szybciej się spala tłuszcz, przez co dobre efekty też można szybciej osiągnąć, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...