Skocz do zawartości
Forum

Tylko, albo aż jedna noc...


Gość nmzc

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem jest mały ale zakłóca mi myśli od jakiegoś czasu...W mojej szkole jest chłopak od jakiegoś czasu podobał mi się, ale go nie znałam do czasu mojej 18nastkowej imprezy, on przyszedł ze swoją przyjaciółką (moją koleżanką z klasy) w której jest zabójczo zakochany bez odwzajemnienia. Nie powiem chciałam żeby zwrócił na mnie uwage na imprezie kiedy się dowiedziałam że ma z nią przyjść, ale w to nie wierzyłam. Ku mojemu zaskoczeniu w trakcie imprezy zaprosił mnie do tańca i w sumie przetańczyliśmy i przegadaliśmy połowę imprezy chciał się ze mną pocałować ale ja się nie zgodziłam (wolę sobie tego oszczędzić z kolegami ze szkoły, dodatkowo pamiętałam że jest zakochany w swojej przyjaciółce). Następnego dnia uświadomiłam sobie że stało się to tylko dlatego że był pijany i pokłocił się ze swoją przyjaciółką z którą przyszedł na impreze. Najgorsze było to że wszyscy się pytali czy ja z nim kręcę a ja z bólem serca odpowiadałam że nie a tak bardzo chciałam żeby coś było. W poniedziałek spojrzał się na mnie i spuścił głowe w dół ( ja wtedy go nie widziałam moja przyjaciółka ze mną szła i to widziała)później ja nawet nie byłam w stanie na niego spojrzeć bo bałam się że zobaczy że mi się podoba ( mam wrażenie że oboje przed sb uciekaliśmy). Nie wiem jak się pozbyć tych myśli o nim i o urodzinach i o tym co mi mówił ciągle mam to w pamięci ( ale zdaje sobie sprawę że to impreza i alko). Wiem że jestem żałosna w tym wszystkim bo to tylko kilka godzin a ja to przeżywam, ale nie wiem co mam zrobić żeby przestać o tym myśleć i zadawać sobie pytań: czemu ja akurat było tyle dziewczyn ? czemu nie pojechał o 1 bo miał tylko do 1 zostać a wyszedł jako jeden z ostatnich ? dlaczego i on nie umie się na mnie spojrzeć ?( a to nie jest jakaś szara myszka) Wiem że to głupie żałosne ale nie wiem jak zapomnieć...

Odnośnik do komentarza

Najlepszym rozwiązaniem na Twoje pytania i wątpliwości będzie szczera rozmowa z chłopakiem, który Ci się spodobał. Po prostu zapytaj go, co czuje do Twojej koleżanki, czy są parą? Dlaczego z Tobą tańczył? Czy macie szansę na spotkania we dwoje? Nie musi być to od razu randka, może to być zwykły wypad do kina lub na spacer. Zobaczysz, jak sytuacja się potoczy. Powodzenia i odwagi!

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...