Skocz do zawartości
Forum

Niesz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam..
Mam ogromny problem. Jestem z facetem od roku. Poznalismy sie przez moja przyjaciolke i na poczatku bylo wszystko pieknie ladnie ale od pewnego czasu u nas w zwiazku dzieje sie zle. Oszukuje mnie, zaklada nowe konta randkowe, pisze z innymi kobietami..
Obiecuje ze sie zmieni za kazdym razem. Na poczatku zakazal mi spotykania sie ze znajomymi bo stwierdzil ze jemu do szczescia jestem potrzebna tylko ja. Wiec tak zrobilam i bylo dobrze do czasu. Zabronil mi wszystkiego robiac ze mnie jednoczescie idiotke ktora mu ufa bezgranicznie. Po 6miesiacach bycia z nim dowiedzialam sie ze posal z moja przyjaciolka i to nie tak ze hej co u ciebie tylko tak jak ze mna na poczatku.. Tak jakby chcial z nia cos... Wybaczylam, miesiac pozniej zrobil to samo zalozyl konto randkowe nie jedno a 2. Powiedzial, ze zmieni sie znow wybaczylam kocham go.. nauczyl mnie ze ma byc tylko on a teraz ma pretensje ze nie widze nikogo innego tylko jego. Oklamywal mnie ze siedzi w domu a jezdzil na imprezy z kolegami i wracal o 6 nad ranem sam mi zabraniajac gdziekolwiek wychodzic. Nie wiem co mam robic. Dodam ze mam 18lat i wiem ze jestem zbyt mloda zeby sie przejmowac takim chamem ale kocham go i nie umiem go zostawic.. Mimo ze mnie tak rani.. Nieraz z nim rozmawialam o tym i chcialabym go olac i byc obojetna ale nie umiem.. nie potrafie.. Dodam tez, ze wyjechal do pracy 400km ode mnie i widujemy sie tylko w weekendy..Lecz on woli spotkac sie ze znajomymi niz ze mna.. Nie umiem sobie z tym poradzic.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...