Skocz do zawartości
Forum

Pomóżcie Mi Dlaczego nie potrafię zapomnieć o miłości?


Gość Dzk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 25l. Mój narzeczony musiał pilnie wyjechać za granice na stałe dlatego stwierdziliśmy że lepiej będzie gdy się rozstaniemy. Rozstaliśmy się 3 miesiące temu. Jednak od tego czasu nie potrafię o nim zapomnieć. Czuję w swoim sercu ból. Najbardziej boli mnie to że już nigdy go nie zobacze. Wiem że to może śmieszne ale takiego uczucia nie da się wymazac jak błędu w zeszycie. Nadal go kocham jednak wiem że już nie da się tego odkręcić.

Dlatego mam pytanie. Jak mogę o nim zapomnieć?
Chce całkowicie o nim zapomnieć. Chce zapomnieć o tym że go w ogóle znam, chce zapomnieć tego że się w nim kochałam. Chce w ogóle o nim zapomnieć.

Najbardziej nie wiem jak oswoić się z myślą że już nigdy go w swoim życiu nie zobaczę :'(

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim ,nie szukają sobie nowego, zastąpienie starych lub niewygasłych uczuć całkiem nowymi sprawi ,że we wszystkich aspektach (nawet łózkowych) będziesz widziała swojego ex ,którego jak twierdzisz kochasz. Wyjedź z nim? pojedz do niego... Widać ,że go kochasz ,ale czy on kochał ciebie ,że cie zostawił na stałe? dziwne nie sądzisz : ) Jeśli on cie srednio kochał, to zajmij sie sobą, idz na siłownie ,czytaj książki znajdz sobie hobby : ) nie myśl o nim ,ale nie wplątuj sie w przelotne romanse to niszczy, poczekaj aż uczucie z grubsza ustanie : )

Odnośnik do komentarza

Dawid707
Przede wszystkim ,nie szukają sobie nowego, zastąpienie starych lub niewygasłych uczuć całkiem nowymi sprawi ,że we wszystkich aspektach (nawet łózkowych) będziesz widziała swojego ex ,którego jak twierdzisz kochasz. Wyjedź z nim? pojedz do niego... Widać ,że go kochasz ,ale czy on kochał ciebie ,że cie zostawił na stałe? dziwne nie sądzisz : ) Jeśli on cie srednio kochał, to zajmij sie sobą, idz na siłownie ,czytaj książki znajdz sobie hobby : ) nie myśl o nim ,ale nie wplątuj sie w przelotne romanse to niszczy, poczekaj aż uczucie z grubsza ustanie : )

Uwierz mi ja bym za nim pojechała ale nie mam takiej możliwości z powodu różnych sytuacji rodzinnych. Ale tak jak pisałam rozstaliśmy się i chciała bym o nim zapomnieć ale nie potrafię. Najbardziej boli mnie to że już nigdy go w swoim życiu nie zobaczę :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...