Forum Zranione serce

Czy można zakochać się drugi raz w tej samej osobie?

nadiamon

nadiamon

W maju bieżącego roku chciałam zakończyć swój 1,5 letni związek. Chyba moja miłość się wypaliła. Problem był w tym, że on mnie nadal kochał...bardzo kochał. Nie wiem czy można nazwać to problemem...w każdym bądź razie nie ważne. Strasznie to przeżył, płakał, prosił żebym dała nam jeszcze szanse. Jest końcówka lipca, a my dalej jesteśmy razem...
Tylko ja wciąż nie czuje tego co kiedyś...bardzo bym chciała go kochać tak jak kiedyś. Był dla mnie najważniejszy, nie mogłam wymarzyć sobie lepszego chłopaka. Ostatnio już nie daje rady, tym bardziej, że mam depresję. Wciąż płacze i chodzę przybita, co w ogóle nie pomaga. Zrobiłabym wiele, tylko żeby poczuć do niego to co kiedyś. On wciąż powtarza że mnie kocha, że jestem dla niego najważniejsza. Ja nie potrafie mu odpowiedzieć, blokuje mnie coś. To strasznie boli...bo wiem jaka bylam z nim szczęśliwa i wiem ze to nie jest jego wina. Czy mogę się zakochać ponownie?

192515 nadiamon Kobieta, 19 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Wojtek5

~Wojtek5

Nie wiem ,który jest to z kolei Twój związek ,oraz który jego ,ale przy takim Twoim nastawieniu ,raczej nic z tego nie będzie.Czy nie szkoda Wam czasu? Trudno wymagać ,aby obojgu ,jednocześnie, przeszło zauroczenie.Czy uprawiacie regularnie seks? Jeśli tak ,to na pewno nie będzie tak łatwo od siebie oddalić się.Ile macie lat?Jak często się spotykacie? Co Ci w nim nie pasuje?

nadiamon

nadiamon

Jest to mój oraz jego pierwszy związek. Właśnie nie wiem co mam robić...z jednej strony myśle ze to już nie ma sensu a z drugiej chciałabym to naprawić...On ma 27 lat, ja 19. To od początku był poważny związek. Z seksem tez nigdy nie było problemu. Od kiedy się poznaliśmy to codziennie się widujemy. Wręcz już mieszkamy razem.

192515 nadiamon Kobieta, 19 lat, Katowice
~Wojtek5

~Wojtek5

Z tego co piszesz wynika ,ze miałaś 17 lat ,kiedy go poznałas.To dobry czas aby poznać swoje preferencje w sferze uczyć i seksu.Dobrze że trafiłaś na chłopaka już praktycznie dojrzałego emocjonalnie (25 lat).A w chwili obecnej ,no cóż, wydaje mi się ,że on już potrzebuje stabilnego związku (rodzina ,dziecko ....) ,a Ty jeszcze nie i nie ma w tym nic pzłego.Litość i szkoda tego związku z Twojej strony niczego nie zmienią

ka-wa

ka-wa

Pozostaje pytanie jak można się odkochać w udanym związku ,te pytania są równoważne...,widać można.
Jak się ma za dobrego partnera ,to się nie docenia,uważam,że za wcześnie weszłaś w poważny związek ze starszym chłopakiem,ale cóż,miłość nie wybiera.
Jeśli podejrzewasz u siebie depresję ,to wybierz się na konsultację do psychiatry,bo Twój stan psychiczny może mieć związek z wypaleniem uczucia ,jak to nazywasz.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 102 lata, Toruń
ajamowiebulka

ajamowiebulka

Ja bym jednak skupiła sie na depresji, może ona zaburza twój pogląd na sytuację

195160 ajamowiebulka Kobieta, 24 lata, Raszyn