Forum Zranione serce

samotnosc a problem ze znaleziem milosci

macius55

macius55

Jestem samotny od wielu lat, od wielu lat prubuje znalesc kobiete swojego zycia bezkutecznie.
Jestem chlopakiem wiem ze to forum dla kobiet, mam o kobiet pytanie/a.Na portalu randkowym typu sympatia, flirt czat randki flirtak , gdy pisze do kobiet wieksza nich, tych
Kobiet nie odpisuje ale niektore tak odpisuja.W razie jakbyscie chcieli zapytac jak zaczynam rozmowe wtedy wam odpisze.
Jak zaczac rozmowe z kobieta na sympatia, flirtak? O czym rozmawiac, pisac z kobieta i kiedy zapytac o numer komorki oraz zapytac o randke zeby spotkac sie z nia, dana kobieta kiedy zapytac kobiete o chodzenie?
Nastepna sprawa z kolei to jak podejsc do kobiety na ulicy, w pubie, na miescie w autobusie i jak zagadac do dziewczyny, o czym rozmawiac z dziewczyna kiedy numer telefonu wsiasc od kobiety ?

96703 macius55 Mężczyzna, 33 lata, lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

macius55

macius55

Drogie panie, powiedzcie mi co tak naprawde,
kobiety, dziewczyny w wiadomosciach wola przeczytac aby odpowiedzialy na wiadomości od meszczyzn? Co naprawde napisac w wiadomo sciach u dziewczyn na portalach randkowych i co oczekuja?

96703 macius55 Mężczyzna, 33 lata, lublin
~MrSpock

~MrSpock

Te dziewczyny na portalach mają tak poważne zaburzenia psychiczne że jedynie nawijanie z chwaleniem jej skutkuje i do tego dodajesz że masz kasę lub dobre wykształcenie. Nie wiem czy pasuje ci poznać taką dziewczynę.

laurette

laurette

Co napisac? Ehh nie dam Ci złotej rady co konretnie pisac aby sie dziewczyny odzywaly. Poza tym kazdą nalezy traktować osobno,indywidualnie.. To ze jednak odpisze i zareguje na jakaś wiadomosc to nie oznacza,ze nastepna tez Ci odpowie.

Jedno jest pewne,zwroc na to uwage.. Staraj sie w tej wiadomosci zainteresowac,zaintrygowac kobiete. Tak to zrob by miała pretekst odpisac.. Jest wiele sposob by sie ciekawie odezwac do kobiety :) Od tego nalezy zaczac, sadze ze jak dobrze rozpoczniesz konwersacje to potem bedzie duzo latwiej o kontakt. Dlatego warto nie paplać byle co nawet na sam poczatek tylko pomyslec zanim napiszesz do kogos.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków