Forum Zranione serce

samotnosc a problem ze znaleziem milosci

macius55

macius55

Jestem samotny od wielu lat, od wielu lat prubuje znalesc kobiete swojego zycia bezkutecznie.
Jestem chlopakiem wiem ze to forum dla kobiet, mam o kobiet pytanie/a.Na portalu randkowym typu sympatia, flirt czat randki flirtak , gdy pisze do kobiet wieksza nich, tych
Kobiet nie odpisuje ale niektore tak odpisuja.W razie jakbyscie chcieli zapytac jak zaczynam rozmowe wtedy wam odpisze.
Jak zaczac rozmowe z kobieta na sympatia, flirtak? O czym rozmawiac, pisac z kobieta i kiedy zapytac o numer komorki oraz zapytac o randke zeby spotkac sie z nia, dana kobieta kiedy zapytac kobiete o chodzenie?
Nastepna sprawa z kolei to jak podejsc do kobiety na ulicy, w pubie, na miescie w autobusie i jak zagadac do dziewczyny, o czym rozmawiac z dziewczyna kiedy numer telefonu wsiasc od kobiety ?

96703 macius55 Mężczyzna, 33 lata, lublin
macius55

macius55

Drogie panie, powiedzcie mi co tak naprawde,
kobiety, dziewczyny w wiadomosciach wola przeczytac aby odpowiedzialy na wiadomości od meszczyzn? Co naprawde napisac w wiadomo sciach u dziewczyn na portalach randkowych i co oczekuja?

96703 macius55 Mężczyzna, 33 lata, lublin
~MrSpock

~MrSpock

Te dziewczyny na portalach mają tak poważne zaburzenia psychiczne że jedynie nawijanie z chwaleniem jej skutkuje i do tego dodajesz że masz kasę lub dobre wykształcenie. Nie wiem czy pasuje ci poznać taką dziewczynę.