Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z dziewczyną na której mi zależy. Ostatnio ułyszałem od jej kolezanki że nie chce przebywać w mojej obecności ponieważ zakochała się we mnie. Gdy po tygodniu nie widzenia się z nią zrozumiałem że zależy mi na niej. Gdy napisałem do niej e-mail ponieważ nie miałem okazji z nią pogadać bo mnie unika. Napisałem do niej że nie mogę przestać o niej myśleć że boję się zagadać ponieważ za każdym razem gdy ją widzę odbiera mi mowę. Odpisała mi ze docenia wiadomość ale żebym przestał się dalej martwić się myslami. Nie rozumiem o co jej chodzi z odpowiedzią ze nie mam się dalej martwić.

Raz myślę że chodziło jej o to że mam przestać się denerwować i z nią pogadać a za drugim razem ze mam przestać o niej myśleć

Odnośnik do komentarza

To się nie domyślaj ,tylko zapytaj ,co miała na myśli..,może być w mailu,napisz szczerze,że zależy Ci na jej bliższym poznaniu ,a nieśmiałość Ci na tonie pozwala,może ona ma na to jakąś radę,jeśli jej zależy na tym samym ,to byłbyś wdzięczny jakby sama wyszła z inicjatywą rozmowy,itp.
Nie wiadomo też czy koleżanka Cię nie wkręciła...

Widać ,że jesteś bardzo nieśmiały,skoro w tym wieku na widok dziewczyny nie możesz wypowiedzieć słowa ,to coś jest nie tak...,masz jakiś inny problem zdrowotny?
Jeśli nie, to może porozmawiaj z psychologiem,bo ja tu widzę bardziej ,że masz problem ze sobą ,a nie z tą dziewczyną.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...