Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie, możliwy powrót?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zostawił mnie facet około miesiąc temu. Znamy się 8 lat, przez te wszystkie lata to uczucie się między nami budowało. W oficjalnym związku byliśmy 8 miesięcy. Była to szaleńcza miłość, nie widzieliśmy świata bez siebie, byliśmy w siebie bardzo zapatrzeni. Mieliśmy spore plany na przyszłość. Jak to w związkach, bywały kłótnie, które w ostatnich 3 tygodniach związku się nasilały. Od rozstania nie mamy zbytnio kontaktu, jedynie jakieś chwilowe zaczepki z jego strony odnośnie rzeczy, które od niego dostałam, a co się z nimi stało, czy sobie radzę. Napisał mi ostatnio nawet , że mnie kocha i zawsze tak będzie. Nie odpisałam na to, gdyż bardzo przeżywam to rozstanie i nie potrafie sobie poradzić, nie chce zeby mnie to bolało. Bardzo Go kocham, wiem, że to Ten jedyny, chciałabym aby wykazał chęć powrotu, może to kwestia czasu aż emocje opadną i zrozumie? Na początku walczyłam, ale był nieugięty, odpuściłam i zaczęły się te zaczepki co jakieś pare dni. Dać mu czas? Jest szansa? Skoro to prawdziwa miłość?

Odnośnik do komentarza

rawrove, nie wiem, czy jest szansa powrotu. Nie znam Twojego byłego partnera. Wasz związek jednak nie musi być prawdziwym uczuciem, jak mniemasz. Zauważ, że znacie się 8 lat, a dopiero od roku byliście parą. Może to przyzwyczajenie? Nie chcę Cię zniechęcać - nic z tych rzeczy. Chcę raczej sprowokować Cię do w miarę obiektywnej oceny Waszego związku. Osobiście myślę, że jeśli parze zależy na sobie to zamiast rozstania zastanawiają się, jak nareperować swoją niedoskonałą relację. Tymczasem chłopak zakończył związek, ale jednak nie pozwala Ci do końca odejść, wiąże Cię, tak jakby chciałby kontrolować Twoje życie, co robisz, z kim się spotykasz, jak sobie radzisz. Czy dać mu szansę? Czy odpuścić? Czy powalczyć o związek? Nie wiem... Wierzę, że podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...