Skocz do zawartości
Forum

co zrobic abysmy do siebie wrocili ?


Rekomendowane odpowiedzi

bylam z chlopakiem ponad 1 rok a dokladnie 1 rok i 5 miesiecy niestety zwiazek zakonczyl sie okolo 1 miesiac temu.. zwiazek ogolnie byl pelen klotni (przez 3 miesiace sie z nim klocilam dzien w dzien o byle co) i duzo akcji bylo i nachalnosci z mojej strony (sporo dzwonienia i pisania do niego).. niestety zwiazek byl na odleglosc.. ogolnie obiecywalam mu sie zmienic,ale ciezko przestac dzwonic do kogos kogo sie kocha i gdy sie martwi o ta osobe.. wiec ta obiecywana zmiana zajela mi sporo czasu i przez to klotnie tez byly (ogolnie tez bardzo sporo rzeczy sie dzialo nieprzyjemnych podczas zwiazku).. udalo mi sie z nim spotkac 2 razy w zyciu (1 raz to widzielismy sie z 4-5 dni a 2 raz ktory byl po roku niestety bo byly tez problemy ze spotkaniem i sporo klotni z rodzicami itd trwalo to chyba ze 2-3 tygodnie jak sie nie myle).. gdy zerwal ze mna strasznie duzo z nim rozmawialam na temat 'nas',ze moze da sie jeszcze naprawic,ze powinnismy sie postarac oraz mowilam,mu ze go kocham i wgl... i dowiedzialam sie podczas powaznej z nim rozmowy,ze przestal mnie kochac podobno i ze dlatego tyle prob bylo (mialo byc zerwan z okolo 6 chyba badz mniej ale potem sie godzilismy i bylismy razem i probowalismy znow to wszystko ogarniac).. nie dawno mnie przepraszal za wszystko.. i ogolnie probuje cos robic aby wrocil do mnie typu,pisze z nim,rozmawiam i tak dalej lecz ostatnio on jakos nie ma chumoru ze mna pisac i po prostu mi to mowi.. (bo to ustalalismy jak rozmawialismy przez telefon) i kompletnie nie wiem co robic.. ciezka to troche sytuacja.. a bym chciala aby nasz kontakt byl dobry i abysmy wrocili do siebie najlepiej.. bardzo za nim tesknie.. placze od rozstania praktycznie :( ps. 6 lutego koncze 19 lat i przepraszam za takie lekkie zamieszanie u gory .. ale prosze o pomoc i o dobre rady ktore sie sprawdza badz powinny sie sprawdzic.. i niestety ja jestem strasznie niecierpliwa osoba od jakiegos czasu i zamartwiona tez..

Odnośnik do komentarza

andzia358, troszkę trudno budować satysfakcjonującą relację z chłopakiem, jeśli w czasie prawie półtorarocznego związku widzicie się tylko dwa razy, a pozostałe rozmowy mają jedynie charakter wirtualny albo telefoniczny. Zastanów się, czy tez związek ma sens, kiedy nieustannie się kłócicie, a chłopak daje dość sugestywne znaki, że nie jest zaangażowany w relację. Czy jesteś szczęśliwa w tej relacji?

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...