Skocz do zawartości
Forum

Jak ją odzyskać?


Gość Zranione serce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zranione serce

Witam!
Moja żona stwierdziła że nasz związek jest już do niczego. Wyprowadziła się do swojego mieszkania. Moja psychika jest rozsypana. Nie śpię po nocach, nic nie jem w dodatku zacząłem pić dużo wódki i palić po 2 paczki papierosów ( nigdy nie paliłem bo mam problemy z płucami) , ale kiedy ona odeszła nie zależy mi na życiu. Nie wiem co mam robić kocham ją i chce żeby to mnie wróciła. Jeżdżę do jej mieszkania pókam w drzwi ale ona nie chce ze mną rozmawiać. Nie wiem co ją wzięło na rozstanie. Nie zdradzałem jej, nie piłem alkoholu. Wysyłam jej kwiaty na wycieraczce zostawiam bombonierki w dodatku pisze do niej listy na które ona nie odpowiada. Nie wiem co ze mną będzie dalej. Ja się upijam tak że się przewracam nie raz śpię na podłodze. Proszę pomóżcie mi jak to niej wrócić jak ja przekonać

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, przestań pić, bo to nie rozwiąże Twoich kłopotów. A może to przez Twoje zbyt częste zaglądanie do kieliszka żona postanowiła od Ciebie odejść? Nie wiem, dlaczego żona zdecydowała o rozstaniu. Możliwe, że miała jakieś powody. Przestań ją nachodzić. Zaproponuj spotkanie na neutralnym gruncie, by ze sobą rzeczowo porozmawiać i ustalić, co dalej. Czy jest szansa na odbudowanie Waszej relacji, np. podczas terapii małżeńskiej, czy zdecydujecie o formalnym rozstaniu?

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...