Skocz do zawartości
Forum

czy dać czas.


Rekomendowane odpowiedzi

Pół roku temu poznałam chłopaka, okazało się, że ma dziewczynę od 4 lat, od razu powiedziałam, że nic z tego nie będzie, bardzo się starał żeby tylko się spotkać, pogadać, po 3 tyg zgodziłam się. On nie chciał zdradzić tej dziewczyny i nigdy tego nie zrobił. Od dawna wiedział, że nie pasują do siebie, inne podejście do życia, nie akceptowanie jego pasji. Spotkaliśmy się, ale cały czas na stopie przyjacielskiej, mimo, że w środku oboje zaczęliśmy się do siebie zblizać, byliśmy szczęśliwi razem. W końcu 2 miesiące później zerwał z tamtą dziewczyną i zaczęliśmy być razem. Było cudownie, naprawdę oboje byliśmy bardzo szczęśliwi.. i jesteśmy. Tylko od paru tygodni coś zaczęło się psuć, mniej wychodzenia do kina, na basen. Mówi mi, że nie wyobraża sobie beze mnie życia i nigdy z nikim nie był tak szczęśliwy. Tylko mówi, że on wie.. że mnie teraz rani, ale żebym go zrozumiała i dała mu czas, jest mu przykro, że zranił byłą i po 4 latach ją zostawił i bardzo to teraz przeżywa, mówi, że boi się, że nie dam mu czasu, a on nigdy w życiu by mnie nie chciał zranić. Nie wiem co mam robić... rok temu to mnie facet zostawił po prawie 5 latach, potem był z inną, ale dzisiaj wiem, że dobrze się stało, że pod koniec to już było tylko przyzwyczajenie. Dużo przeszłam, boję się.. ale zaufałam mu, bo wiem, że by mnie nie zranił. Co mam robić? Jak się zachowywać?

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...