Skocz do zawartości
Forum

nie wiec co czuje do niego... pomocy!


Gość anelkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 19 lat,w marcu zaczełam sie spotykac z chłopakiem w którym niesamowicie mocno sie zakochałam,niestety po 2 msc rozstalismy sie,nie zmam powodu,potem traktował mnie strasznie,myślałam że miłość juz mi przeszła i jest już dobrze ale chyna się mylę...Na wycieczce poznałam innego chłopaka,spodobał mi się,latałam za nim,jemu tez sie spodobałam,na początku myślalam ze jest idealny dla mnie,cieszyłam sie z niego,bylam tez zazdrosna o niego,myslalam ze cos do niego czuje ale po miesiącu (tyle jestesmy razem) on sie we mnie zakochal (tak mowi) a ja wrecz przeciwinie,męczu mnie jego obecność,nie chce sie juz do niego przytulac,calowac...irytuje mnie jego osoba nawet nie wiem dlaczego,przeciez sama za nim latałam...nie wiem co mam zrobić,potrzebuje pomocy,zamiast byc szczęśliwa ja chodze smutna,płakac mi sie chce

Odnośnik do komentarza

Anelkaaa, pogubiłaś się w swoich uczuciach. Daj sobie czas, uspokój myśli. Nikt na forum nie odpowie, co czujesz do chłopaka. Ty sama musisz rozeznać się w swoich uczuciach. Nic na siłę. Możliwe, że to tylko chwilowa fascynacja, która minęła. Niemniej jednak nie załamuj się. Jestem pewna, że spotkasz na swojej drodze chłopaka, którego pokochasz prawdziwie i który odwzajemni Twoje uczucia. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...