Forum Zranione serce

Zdrada żony

Erick

Erick

Erick.pracuje ciężko za granicą,kiedy przyjechałem do domu zastałem żone z kochankiem.Świat się dla mnie zawalił.Mamy dzieci 12 i 15 lat.Pojechałem w góry ochłonąć...pobyć sam ale to nic nie pomaga.Nie wiem co mam ze sobą zrobić.To było tak bolesne,że wyłem i ryczałem do hotelowej poduszki.Ona dzwoni i chce ratować wszystko...ale mi pękło.Nie wiem..niczego mi nie brakuje...dobrze zarabiam.wyglądam...mieliśmy dokończyć budowe domu a ja wrócić za rok na stałe do Polski...ale po co?

181761 erick Mężczyzna, 47 lat, South England

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~rains

~rains

Przede wszystkim zero wybaczania!! zero naiwności !! bzdury typu "to było jednorazowe" albo "zmienię się dla ciebie" "chce o ciebie walczyć" powinni być raz a dobrze ucinane !! Niech nie przyjdzie ci do głowy wybaczać ! ! ! Wybaczysz i co? poczuję się bezkarna , a równocześnie otworzy furtkę do kolejnych zdrad!! Zauważ że twoje zaufanie w tym momencie legło w gruzach. Masz dowody zdrady i tego się trzymaj. Zakończ raz na zawsze ten teatrzyk.

Teraz będzie trudno wiem, ale dasz rade.

Trzymaj się i powodzenia !!!

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Erick, bardzo Ci współczuję. Myślę jednak, że na forum nikt nie ma prawa podpowiadać Ci, co powinieneś zrobić odnośnie Waszego małżeństwa. To są zbyt poważne decyzje, które będą rzutować nie tylko na Waszą przyszłość, ale również przyszłość Waszych dzieci. Sprawa jest świeża, emocje silne. Przemyśl wszystko i porozmawiajcie z żoną. By jednak ratować Wasze małżeństwo, oboje musicie tego chcieć. Pozdrawiam!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
~kondix34

~kondix34

Moja dziewczyna zerwała ze mną niedawno, bo była zazdrosna o moje kolezanki. Teraz rozumiem, że byłem głupi pozwalając znajomym na takie a nie inne zachowanie… Kolega pokazał mi stronkę odzyskacbyla.com.pl, uznałem że nie mam
nic do stracenia. Zapisałem się do nich na konsultację… a po 2 tygodniach odzyskałem Martynę! Odzyskaćbyłą - jeśli to czytacie, DZIĘKI!