Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskać/ponownie zdobyć kobietę którą się kocha


on18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem mianowicie po 5 latach związku, wszystko stracone. Zacznę od początku poznaliśmy się przypadkiem przez internet,ona zaprosiła mnie do siebie,następnie wprowadziłem się do niej,urodziła mi syna,zareczylem się z nią.Niestety po 3 latach, jeden moment,jedna chwila dosłownie zaburzyla moja psychike.Z czasem coraz bardziej zacząłem swoim zachowaniem tworzyć toksyczna relacje.Do tego doszła praca.Zawsze robiłem nadgodziny ale od tego momentu praktycznie mieszkałem już w tejrobocie.Zaczalem toczyć wojne z każdą osoba z jej otoczenia i trzymalem ja na smyczy. Gwoździem do trumny stało się porzucenie rodziny na kilka miesięcy.Chciala bym wrócił,w końcu wróciłem.Lecz powrót nie należał do udanych,ona licząc na to że się zmieniłem wypuściła mnie z powrotem.Jednak ja nie zauważajac swoich błędów robiłem dalej to samo.w końcu wyrzuciła mnie z domu,a na moje miejsce znalazła kogoś innego.Co w tej sytuacji mogę zrobić by ona z nim zerwała i wróciła do mnie?

Odnośnik do komentarza

Pierwsze i zasadnicze pytanie, to czy Twoja była partnera w ogóle chce, byś do niej wrócił? Dała Ci przecież szansę, z której nie skorzystałeś. Nadal popełniałeś błędy, które spowodowały, że w końcu powiedziała: „Dość!”. Teraz układa sobie życie z kimś innym. Czy zechce zrezygnować z tego, co już ma na rzecz niestabilnej (jak dotąd) relacji z Tobą? To wyłącznie pytanie do niej...

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...