Skocz do zawartości
Forum

dzis xorientoeslem sie ze zona mnie oszukuje


Gość szukajacy rady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szukajacy rady

dzis wszedlem w historie polaczen I zainteresowal mnie jeden numer co bulk bardzo duzo smsowane zatelefonowalem pod ten numer I mi sie odezwal meszczyzna ktory mi sie w oczy zaparl ze sie nie kontaktowal z moja zona lecz rowniez sie spytalem zony o ten numer to odpowiedziala ze kolezanki z pracy gdy udalo mi sie ustalic do kogo ten numer nalezy to przyznala mi sie ze to jest ta osoba z ktora utrzymywala kontak za nim swoja zone poznalem nawet opowiadala mi ze ja wspieral finansowo I zywnosciowo gdy sie poznalismy to twierdzila ze zerwala z ta osoba wszelkie kontakty az do tej pory co sie zorientowalem lecz mowie do zony z pewnoscia smsy tez skasowane masz powiedziala ze tak to mowie ze mozna odzyskac smsy z waszej rozmowy to mi powiedziala ze prawde mi mowi a gdy sie chce odzyskac smsy to juz jest nieofnosc w zwiasku do drugiej osoby I taki zwiazek nie ma sensu ja w tej chwili po tej akcji co mi zrobila stoje przed dylematem co mam zrobic trudno mi jest wierzyc wiej slowa tymbardziej ze dlugo smsowali z soba I do tego wszystkie rozmowy usuniete prosze dajcie mi jakies wskazowki co mam robic.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...