Skocz do zawartości
Forum

Związek bez miłości z drugiej strony


Gość miłośćzjednejstrony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miłośćzjednejstrony

Mam 24 lata, mój chłopak 27. Jesteśmy ze sobą od roku, jest dobrze, jestem szczęśliwa. Dba o mnie, troszczy się, wiem, że mu na mnie zależy, jest nam dobrze ze sobą. To dzięki niemu przetrwałam ostatni rok, bardzo mnie wspierał. Widzę, że coś do mnie czuje, ale nadal tego od niego nie usłyszałam. Nie powiedział mi, że mnie kocha, mimo tego, że ja już dawno wyznałam mu miłość. On twierdzi, że to dlatego, że kiedy po raz pierwszy się zakochał (miał 17 lat i był z tą dziewczyną kolejne 7) czuł motyle w brzuchu i tym podobne objawy zakochania w okresie dojrzewania. I, że ze mną nic takiego nie poczuł, ale bardzo mu na mnie zależy.
Czy jest coś co mogę zrobić żeby się we mnie zakochał?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego twierdzisz, że chłopak się w Tobie nie zakochał? To, że Ci nie wyznał miłości, wcale o niczym nie przesądza. Sama napisałaś, że dba o Ciebie, szanuje, że mu na Tobie zależy i czujesz się szczęśliwa. Doceń to, bo to wszystko świadczy o jego uczuciu względem Ciebie. Cóż znaczyłyby piękne słowa, gdyby chłopak Cię nie szanował? Od deklaracji ważniejsze są czyny. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...