Skocz do zawartości
Forum

Pomoc


Gość Saff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem w zwiazku.
Zaczne od tego ze mam 21 lat a moja partnerka 18.
Bylismy ze soba ponad rok, potem nastąpiło zerwanie z jej strony, ale rozumialem ja bo przez moje bledy.
Po pol roku moja połówka zauwazyla ze zaczynam na nowa z inna dziewczyna, poczula sie zazdrosna i wrocilismy do siebie. Minęło 7miesięcy i niestety ona znowu zerwala lecz teraz nie wiem dlaczego. Wszystko było idealnie, spotykaliśmy sie codziennie az nagle powiedziala mi stracila chec na calowanie sie, przytulanie itd. powiedziała ze chce przerwy od czulosci, i chce trochę mniej sie spotykac lecz zrywac nie chce poniewaz brakowalo by mnie jej. zaakceptowalem to, lecz zaczela mnie na kazdym kroku zlewac. Po kilku dniach zapytalem sie jak to ma wyglądać, odpowiedziala ze to koniec, ale możemy zostac przyjaciółmi. Minal juz miesiąc spotykamy sie prawie codziennie i jest tak samo jak bylo w związku, duzo smiechu, rozumiemy sie w kazdej kwestii i wspieramy sie, jednak brakuje czulosci. Co prawda zauważyłem ze czasami gdy lezymy na łóżku czasami troche się przysuwa do mnie. Postanowilem zagrac tak samo jak ostatnio, zacząłem pisac z tamtą koleżanka, wydaje mi sie ze jest zazdrosna poniewaz czesto patrzy mi w tel. pyta sie kto napisal, albo jak nie moge do niej przyjechac dziwmie sie dopytuje dlaczego itd. sama mi mowi ze nie przeszkadza jej to i moge pisac i zazdrosna nie jest, jednak w to nie wierzę. Wczoraj napisalem ze nie chce przyjazni bo meczy mnie to ze nie mogę sie przytulic itp. ona odpowiedziala ze nie chce zrywac kontaktu ale tez nie chce czegos wiecej bo tak jej sie podoba, mowila tez ze nie chce zadnego chłopaka. Dziwne jest to, nie umiem zrozumiec co.chodzi jej po glowie i co ja mam zrobic aby to wrocilo bo wiem ze bardzo jej zalezalo zawsze(starala sie o mnie przez 2lata). Nawet jej przyjaciolki mowily mi ze to dziwne i nie rozumieja jej.
Jest moze jakas dziewczyna ktora byla by w stanie odp. mi na to, fajnie by bylo gdyby byla jakas chetna na pomoc prywatnie. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Twoja była dziewczyna najwidoczniej boi się zaangażowania, dlatego preferuje układ typu "spotykajmy się, ale nie chcę niczego więcej". Podejrzewam, że jesteś dla niej ważny, nie chce z Ciebie rezygnować, ale jednocześnie czegoś się obawia. Z jakiej rodziny pochodzi Twoja była dziewczyna? Jakie ma relacje z rodzicami? To może wiele powiedzieć o tym, jak buduje swoje związki z innymi ludźmi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziekuje za odpowiedz.

Pochodzi z normalnej rodziny, a relacje ma dobre, czasami sie kłóci ale to raczej normalna klotnia pomiedzy rodzicami a nastolatkem.

Kilka dni temu po malej imprezie gdzie bylo więcej znajomych, (dopiero ich poznaje) olewala mnie caly czas i w ogóle sie nie odzywala. Potem sie poklocilismy a nastepnego dnia napisala ze nie chce miec juz nigdy ze mna zadnego kontaktu. Zaproponowalem jedno, ostatnie spotkanie ale odp. mi ze ma nauke a jak sie okazalo, kolejny dzien spedza w barze z nowo poznanymi znajomymi. Nie poznaje jej, z osoby, lagodnej i skromnej zmienila sie w kogos kto woli isc i sie napic.

Moze czas odpuscic na kilka tyg. i potem sie odezwac?

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...