Skocz do zawartości
Forum

Jak sie zachowac?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od ostatniego postu, ktory tutaj zamiescilam bardzo wiele sie zmienilo. Bylam z mężczyzną (tak mi sie wydawalo), prawie 4 lata. Gdy wrocilam do kraju po tygodniowej nieobecnosci, zaskoczyl mnie rozstaniem. Mowil, ze juz mu na mnie nie zalezy, ze cos sie wypalilo, ze te uczucia juz nie sa takie same. Oczywiscie dowiedzialam sie tez, ze po 3 dniach pisania z inna dziewczyna, jemu zaczelo na niej zalezec. Pomyślałam ze to chyba jakis zart. Niestety zjadlam resztki szacunku do samej siebie i latalam za nim, stalam sie tzw. Kobieta bluszczem, stukrotnie bardziej niz podczas trwania zwiazku. Wyjechalismy razem za granice, tak jak bylo w planach, jednak po 7 dniach stwierdziliśmy, ze musi wrocic do Polski, bo sie wykonczymy. Pisal tutaj z ta dziewczyna, na moim terenie, absolutnie nie jak z koleżanką. Przeczytalam te wiadomości i wpadlam w szal. Ciagle zadawalam sobie pytanie, jak to jest mozliwe? Mozna powiedziec, ze go bardzo do siebie zniechecilam, ciagla potrzeba rozmawiania o nas, naszym rozstaniu, o tej dziewczynie, o moich uczuciach. Nie dziwie sie, ze chcial uciec, choc mam do niego ogromny zal. Za tydzien wracam do Polski. Bedziemy mieszkać razem przez tydzien. Oczywiscie, nie zamierzam wchodzic mu w droge, mamy materac wiec bedzie mial wygodnie. Pytanie tylko jak sie zachowywac? Gdzies w glebi serca jeszcze wciaz chcialabym by wrocil, ale moj rozsadek podpowiada mi zupełnie cos innego. Nie mam zamiaru go kontrolowac, ale tez nie mam zamiaru pozwalac sobie na brak szacunku po dlugiej relacji, zwlaszcza ze w kazdym elemencie bylam jego pierwsza dziewczyna. Co polecacie? Jak sprawic by zatesknil? Jak sprawic by byl zaskoczony tym co zostawil, a tym co zastanie?

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego macie razem znow mieszkac przez tydzien? Nie rozumiem po co... Daj sobie spokoj skoro przestalo mu zalezec i tak szybko potrafil z Ciebie zrezygnowac...Najwyrazniej nie jest wart Ciebie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...