Skocz do zawartości
Forum

Dziwny związk pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma 25 jestem samotną matką od 4miesięcy jestem z facetem również po rozwodzie. N początku naszego związku było wszystko bardzo dobrze pokazywał mi że mnie kocha że mu zależy. Lecz od 2 miesięcy nastała diametralna zmian przestał dzwonić pisać jak ja się do niego nie odezwe to potrafi się nie odzywać cały dzień albo i dwa. Na wiadomość kocham cię odpisuje uśmieszek. Nie przytula mnie i nie całuje jedyny bliski kontakt to sexs. Rozmawiajac z nim o tym problemie mówi że przesadzam jeżeli się pokłócimy to zawsze winą obwinia mnie. Mówi że mnie kocha i że chce ze mna być ale ja nie wiem co o tym myśleć pomózcie mi...

Odnośnik do komentarza

Nie masz się co oszukiwać. Facet bawi się Tobą i po prostu korzysta z seksu póki może. Na co dzień jesteś mu obojętna, nie kocha Cię i zobaczysz, że przy pierwszej okazji, kiedy na horyzoncie pojawi się lepsza dla niego okazji przestanie do Ciebie przyjeżdżać nawet w celach erotycznych. Pozbądź się złudzeń i zerwij z nim kontakt, szkoda czasu na takiego pasożyta. Znajdź odpowiedzialnego mężczyznę, któremu będzie zależeć nie tylko na seksie, ale także na Tobie i Twoim dziecku.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...