Skocz do zawartości
Forum

Powrót do bylej


Gość Alabla

Rekomendowane odpowiedzi

Czy aby odzyskac była dziewczynę z która byłeś bardzo zzyty należy ja "olac" na jakiś czas aby zobaczyła że już mi nie zależy ? Nie jesteśmy razem od 3 miesięcy, a ja przez ten czas w każdym dniu tygodnia pokazywalem jaką jest dla mnie ważna, lecz ona mi nie wierzy i nie chce rozmawiac ani się spotkać. Rozstalismy się ponieważ celem była lepsza rozmowa. Prosze o odpowiedź albo lepszą rade

Odnośnik do komentarza
Gość rafik54321

To się rozpisałeś...

Ty odszedłeś czy ona?
Wasz związek się skończył z jakiegoś powodu i myślisz że po 3 miesiącach ten powód zniknie? Nawet jeśli do siebie wrócicie, to i tak za kolejne 3 miesiące się rozejdziecie z tego samego powodu.
Nim wrócisz, musisz usunąć ten problem, bo inaczej w najlepszym razie będziesz zataczał kółka, w najgorszym żal cię zniszczy.

Odnośnik do komentarza

Wątpię, by zabawa w "zależy mi - nie zależy mi" przyniosła rezultat. Jeśli rozstaliście się z jakiegoś konkretnego powodu, najpierw trzeba pomyśleć o usunięciu tego problemu - o ile oczywiście chcielibyście do siebie wrócić. Samo nic się nie naprawi. Zasadnicze jednak pytanie brzmi: czy dziewczyna chce, tak samo jak Ty, reaktywacji związku? Może ona nie chce do Ciebie wracać?

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...