Skocz do zawartości
Forum

pomozcie


Gość adrian24111982

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrian24111982

Witam,

Jestem 34 latkiem ze śląska nie wiem jak już mam okazać żonie że zmieniłem się i że chce do niej wrócić, wszystko zaczęło się tego roku w styczniu gdy wyrzuciła mnie z domu a moje miejsce zajął ktoś kogo uważałem za mojego kolegę, sypiala z nim, ja przez cały zwiazek trwający 8 lat , mamy też 3 dzieci nawet nie pomyślałem o zdradzie , żona jednak uważa że pisanie na każdy temat z koleżankami to też zdrada , ale wróćmy do tematu po 3 miesiącach ten gość ja zostawił, gdy potrzebowała pomocy nie odmówiłem, robiłem wszystko by widziała że ja stałem się innym człowiekiem, zaczęliśmy się często widywać także sypiać ze sobą było ok do dnia gdy na mój tel napisała koleżanka i zaczęło się że nie zmieniłem się wcale że dwa fronty gdzie to nie było prawda, od tego czasu nie odpisuje nie odbiera każe czasem dać jej św spokój gdy raz napisałem że ok to i widzisz tak Ci zależy wcale, co mam zrobić by ja odzyskać bo ona i dzieci są całym moim swiatem

Odnośnik do komentarza

Mnie się wydaje że jej nie zależy na Tobie, nawet swoja zdradą obarczyla Ciebie, niby zazdrosna ale Twoja zdrada w porównaniu z jej jest olbrzymia,niektórzy uważają że emocjonalna jest poważniejsza od fizycznej , przekonasz sie czy jej zależy gdy przestaniesz jej okazywac swoje uczucia i zaangażowanie, skup uwage na dzieciach a do niej miej chłodniejszy stosunek, zmień numer telefonu zeby koleżanki nie utrudniały Ci życia, powodzenia

Odnośnik do komentarza

Sytuacja jest trudna… Sam pamiętam jak zdradziłem kobiete mojego życia i nie mogłem sobie tego wybaczyć. Porady z odzyskacbyla.pl pomogły mi się pozbierać i odzyskać kobietę. Skontaktuj się z tym facetem, naprawdę jego rady są pomocne.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...