Skocz do zawartości
Forum

w strachu :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakis czas temu zostawil mnie chlopak :( bardzo to przezywalam bo robil to nie raz :( przestal mnie kochac przy czym ponizal mnie a ja nie potrafilam odejsc bo kochalam go za mocno nie mialam odwagi, jednak stalo sie. Jest mi bardzo ciezko i wiem ze musze przez to przejsc sama strasznie mi go brakuje ale problem tkwi gdzie indziej :( bo teraz nie wiem co dalej caly moj cel w zyciu to jaki poswiecilam to jemu chcialam miec rodzine i byc szczesliwa on jednak skreslil mnie i moje strania :( ciekawe czy wogole cos mysli ? :( boje sie teraz komu kolwiek zaufac i wiem ze to bedzie niszczylo moje zycie ale najbardziej to strach wyjsc z domu :( mieszkamy blisko siebie i wychodze tylko w mometach kiedy wiem ze on jest w pracy boje sie spotkac go na ulicy , boje sie go zobaczyc z inna dziewczyna nie wiem jak z tym dac sobie rade prosze o rade :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno! Ponizal Cie a Tobie go brakuje??! Daj spokoj ciesz sie ze to sie juz skonczylo a nie przezywaj. Odpocznij od facetow jakis czas jak masz trafic na jakiegos fajnego to predzej czy pozniej trafisz.
Pozdrawiam.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Nie chowaj się w domu... musisz wyjść do ludzi! Pokaż mu co stracił! Ale nie po to by go odzyskać, a po to żeby żałował.. Idź do kosmetyczki, odśwież swoją szafę, może zmień fryzurę? Zaskocz go... nie pokazuj mu że po nim płaczesz (utwierdzisz go w przekonaniu że dobrze zrobił). Baw się... zajmij się sobą :) może jakieś hobby? może wakacje z przyjaciółkami? Randki z nowymi znajomymi? Poznaj nowych ludzi i ciesz się że już nie jesteś z takim głąbem który Cię tylko ranił i poniżał!
Takich idiotów na świecie nie brakuje... ale są i tacy, którzy będą Cię doceniać, szanować, kochać... uwierz w siebie i doceń to kim jesteś. Jeśli Ty będziesz siebie szanować, to i ludzie będą to robić. Nie daj się poniżać.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaamelia

Kobiety w takich sytuacjach zachowują się różnie. Niektóre
krzyczą, tłuką talerze. Taka jest nasza emocjonalność.
Nie obwiniaj siebie za to. Teraz ważne jest żebyś pomyślała
o sobie, zatroszczyła się o siebie, poukładała swoje emocje,
wyciszyła się. Wówczas odnajdziesz swoją drogę.
Zrób bilans zysków i strat jakie doświadczyłaś w tym związku.
Pozwoli ci to realnie ocenić sytuację. Czy warto kogoś takiego
kochać? Może jesteś kobietą, która kocha za bardzo.
Poczytaj o tym. To pomoże na przyszłość prawidłowo zareagować na takie sytuacje i takich ludzi.
Sądzę, że znajdziesz kogoś kto będzie cię szanował
i będzie wartościowym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...