Skocz do zawartości
Forum

Jak zapomnieć ?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość bez logowania

Jestem w tej samej sytuacji ale po drugiej stronie , to ja sprawilem ze serce mojej zony krwawi , ale staram sie jak nigdy jeszcze tak mocno ja pokochalem , zrozumialem swoj blad i walcze , nie poddam sie tak latwo , musze bo warto dla niej dla dzieci

Odnośnik do komentarza

A tu pytanie do osoby wyżej.A po czym poznać uczciwego faceta? Powiedz może mniej zdrad będzie jak znasz złoty środek. Bo jak idę ulicą na czole nikt nie ma napisu uczciwy facet. A sama bym chciała wiedzieć jak wiesz to zdradz sekret

Odnośnik do komentarza

unknown-shadow
Wystarczy dobrze wybrać, wtedy nie zostanie się zranionym. Niestety wiele naiwnych kobiet wybiera źle i potem wypisują na forum jak to im ciężko bo ich np. chłopak zdradził. Tak naprawde to ich wina, jakby wybrały uczciwego faceta, to nikt by ich nie zranił.

Oj daj spokoj wcale nie... Skad wiesz czy wybierasz tego własciwego? Tyle drani i łajdaków z poczatku wydaje sie super facetami...Grają tylko po to zeby zdobyc kobiete a potem robia swoje..

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...