Skocz do zawartości
Forum

Rzuć palenie razem z gwiazdami!


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

9 dni temu rzuciłam palenie:). Po 34 latach palenia! Jak? Metodą Allena Carra, którą znalazłam w internecie. Dwa dni zajęło mi przeczytanie jego książki i od tego czasu nie pale. Tak zwyczajnie, bez żadnych substytutow. Nie mam zapotrzebowania na podjadanie, ,nie ciągnie mnie do papierosów. Tak jak obiecał w swojej książce Allen. Nie wiem jak to zadziałało, ale-ZADZIAŁALO. I polecam niedowiarkom przeczytanie t e j książki-skoro taki zatwardzialy palacz jak ja mógł przestać palić-innym też może się udać:). Mam nadzieję że już nigdy nie wrócę do tego nałogu.

Odnośnik do komentarza

Moim znajomym pomogły tabletki,nie pamiętam nazwy ,jedne z tych co reklamują w tv...,jak chcesz rzucić palenie to zmniejszenie nic nie da,
jak już to lepiej przejść na jakiś czas na papierosy lżejsze ,później powiedzieć sobie od dziś nie palę,jakiś czas zamiast, można gumę żuć,ale nigdy więcej nie można brać papierosa do ust,
jak ktoś nie ma silnej woli ,to pozostają tabletki.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Spróbuj z e-papierosem morze ci pomuc mnie pomógł tylko fakt musisz wydaci na zakup lepszego e-papierosa nawet 300zl i nie oszczędzaj na olejkach ja pale olejek za 50funtuw 180ml starcza mi na 14dni przeliczyć to tyle samo co nalog ale nie śmierdzi i czuje się swierzo polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...