Forum Zdrowie

Bezoperacyjne leczenie żylaków

~Łucjay

~Łucjay

Cześć,

Jestem młodą i aktywną kobietą, ale niestety mam problem z żylakami. Te okropne nieestetyczne pajączki spędzają mi sen z powiek. Bardzo chciałabym się ich pozbyć, ale boję się iść na operację.

Czy znacie jakieś sposoby na walkę z żylakami poza operacją? Co można zrobić, by się ich pozbyć? Albo chociaż maskować? Przez żylaki ciągle chodzę w spodniach, a bardzo lubię sukienki i spódnice. Chciałabym móc znowu je nosić bez kompleksów.

Dziękuję za wszystkie rady i pozdrawiam Was drodzy Forumowicze.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~gertrudajz

~gertrudajz

Witaj
Jeśli masz problemy z żylakami, polecam ci maść z kasztanowca. Ja ją stosuję i naprawdę pomaga, a dodatkowo jest niedroga.
Ponadto polecam ci dużo ruchu: bieganie, spacerowanie i pływanie. To poprawia krążenie krwi w żyłach.
Unikaj natomiast sauny i gorącej wody. Spłukuj nogi zimna wodą i nie zakładaj nogi na nogę.
Pozdrawiam serdecznie

~zuzannan

~zuzannan

Teraz leczenie żylaków wcale nie musi się odbywać operacyjnie, zwłaszcza jeśli masz problemy tylko z pajączkami. Wystarczy krótki, bezbolesny zabieg i można sobie poradzić z tym problemem. Już tego samego dnia można wrócić do pracy. Lekarze chyba tylko nakłuwają skórę i specjalnym narzędziem usuwają pajączki. Najlepiej gdybyś po prostu poszła do specjalisty i przedyskutowała wszystkie możliwości. Może okaże się, że nawet zabieg nie jest ci potrzebny. Życzę powodzenia.

~anita2

~anita2

Hej. Na co w końcu cierpisz, na pajączki czy na żylaki? To dwie rożne rzeczy. Żylaków można pozbyć się jedynie operacyjnie. A pajączki zlikwidujesz lub ograniczysz, jeśli wzmocnisz naczynia krwionośne. Ogranicz używanie soli, ponieważ niekorzystnie wpływa ona na żyły. Wieczorem, odpoczywaj z nogami uniesionymi do góry. Zrezygnuj z noszenia mocno obcisłych dżinsów, które uciskają żyły. Pozdrawiam.

~GosiaB

~GosiaB

Ja mam problem z żylakami od kiedy pamiętam… Do tej pory natrafiłam tylko na jeden dobry specyfik, żel dr Beta, który najbardziej mi odpowiada (zwłaszcza cenowo i jeśli chodzi o wydajność). No niestety… żylaki to żylaki… łatwo przychodzą, a pozbyć się ich nie możn, a radzić sobie trzeba :/

~Asha1989

~Asha1989

Żylaki można usunąć bezoperacyjnie za pomocą metod medycyny naturalnej. Więcej informacji na temat tego typu leczenia żylaków można znaleźć na stronie (na dole strony są dokładnie wyszczególnione zabiegi)
http://www.medycynaludowa.com/pl/index.php?id=zylaki
lub zapraszam do kontaktu mailowego ze mną forbidden.by@gmail.com
udzielę informacji na temat metody uzdrawiania stosowanej w Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej.
Pozdrawiam serdecznie!

~Achaa

~Achaa

~GosiaB
Ja mam problem z żylakami od kiedy pamiętam… Do tej pory natrafiłam tylko na jeden dobry specyfik, żel dr Beta, który najbardziej mi odpowiada (zwłaszcza cenowo i jeśli chodzi o wydajność). No niestety… żylaki to żylaki… łatwo przychodzą, a pozbyć się ich nie możn, a radzić sobie trzeba :/

jest jeszcze usuwanie laserowe, kosztuje (jeśli chodzi o nogi i większe żylaki) ok 4 tys

~Achaa

~Achaa

~anita2
Hej. Na co w końcu cierpisz, na pajączki czy na żylaki? To dwie rożne rzeczy. Żylaków można pozbyć się jedynie operacyjnie. A pajączki zlikwidujesz lub ograniczysz, jeśli wzmocnisz naczynia krwionośne. Ogranicz używanie soli, ponieważ niekorzystnie wpływa ona na żyły. Wieczorem, odpoczywaj z nogami uniesionymi do góry. Zrezygnuj z noszenia mocno obcisłych dżinsów, które uciskają żyły. Pozdrawiam.

pajączków nie można zlikwidować samemu. Wiem, bo mam ten problem (są drobne i prawie niewidoczne, ale są) i stosowałam wiele żeli, tabletek, ćwiczyłam nogi (choć nie mam ich tylko na nogach), leżałam i spałam tylko z nogami do góry i w końcu wybrałam się do lekarza. Usłyszałam, co już wiedziałam - że nie można się ich samemu pozbyć, można je usunąć np w salonie kosmetycznym czy coś. Jednak można im zapobiegać, ja polecam RedBlocker i jakiś krem do twarzy od pajączków.

~Achaa

~Achaa

~Achaa
~GosiaB

jest jeszcze usuwanie laserowe, kosztuje (jeśli chodzi o nogi i większe żylaki) ok 4 tys

ach i można je usuwać jeszcze poprzez wstrzykiwanie czegoś tam w żyły czy coś takiego. Widziałam taki program w TV jakiś czas temu

~Dominik1985

~Dominik1985

a próbowaliście kolagenu naturalnego??? ja widziałem efekty jego działania i są bardzo dobre!!! kuracja polega na codziennym smarowaniu nóg maścią (kolagenem naturalnym) oraz przyjmowaniu tabletek (również z kolagenem) które działają od wewnątrz. Producent podaje, że nie jest to lek ale efekty działania są bardzo dobre. Trzeba tylko stosować regularnie i cierpliwie (nie jest to magiczny środek, który działa natychmiastowo ale efekty są!) a zmniejszy problem w bardzo dużym stopniu (czasami do rozmiarów, które pozwalają o nim zapomnieć). Od niedawna (od kiedy przekonałem się, że to działa) jestem dystrybutorem kolagenu i mogę załatwić konkretny rabat! Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać kobierski.dominik@gmail.com TO DZIAŁA! PS. Absolutnie nie namawiam do rezygnacji z zabiegu u specjalisty ale jeśli ktoś nie chce lub nie może się na to zdecydować to kolagen może okazać się zbawieniem!