Skocz do zawartości
Forum

Bezoperacyjne leczenie żylaków


Gość Łucjay

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem młodą i aktywną kobietą, ale niestety mam problem z żylakami. Te okropne nieestetyczne pajączki spędzają mi sen z powiek. Bardzo chciałabym się ich pozbyć, ale boję się iść na operację.

Czy znacie jakieś sposoby na walkę z żylakami poza operacją? Co można zrobić, by się ich pozbyć? Albo chociaż maskować? Przez żylaki ciągle chodzę w spodniach, a bardzo lubię sukienki i spódnice. Chciałabym móc znowu je nosić bez kompleksów.

Dziękuję za wszystkie rady i pozdrawiam Was drodzy Forumowicze.

Odnośnik do komentarza

Witaj
Jeśli masz problemy z żylakami, polecam ci maść z kasztanowca. Ja ją stosuję i naprawdę pomaga, a dodatkowo jest niedroga.
Ponadto polecam ci dużo ruchu: bieganie, spacerowanie i pływanie. To poprawia krążenie krwi w żyłach.
Unikaj natomiast sauny i gorącej wody. Spłukuj nogi zimna wodą i nie zakładaj nogi na nogę.
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Teraz leczenie żylaków wcale nie musi się odbywać operacyjnie, zwłaszcza jeśli masz problemy tylko z pajączkami. Wystarczy krótki, bezbolesny zabieg i można sobie poradzić z tym problemem. Już tego samego dnia można wrócić do pracy. Lekarze chyba tylko nakłuwają skórę i specjalnym narzędziem usuwają pajączki. Najlepiej gdybyś po prostu poszła do specjalisty i przedyskutowała wszystkie możliwości. Może okaże się, że nawet zabieg nie jest ci potrzebny. Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Hej. Na co w końcu cierpisz, na pajączki czy na żylaki? To dwie rożne rzeczy. Żylaków można pozbyć się jedynie operacyjnie. A pajączki zlikwidujesz lub ograniczysz, jeśli wzmocnisz naczynia krwionośne. Ogranicz używanie soli, ponieważ niekorzystnie wpływa ona na żyły. Wieczorem, odpoczywaj z nogami uniesionymi do góry. Zrezygnuj z noszenia mocno obcisłych dżinsów, które uciskają żyły. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja mam problem z żylakami od kiedy pamiętam… Do tej pory natrafiłam tylko na jeden dobry specyfik, żel dr Beta, który najbardziej mi odpowiada (zwłaszcza cenowo i jeśli chodzi o wydajność). No niestety… żylaki to żylaki… łatwo przychodzą, a pozbyć się ich nie możn, a radzić sobie trzeba :/

Odnośnik do komentarza

Żylaki można usunąć bezoperacyjnie za pomocą metod medycyny naturalnej. Więcej informacji na temat tego typu leczenia żylaków można znaleźć na stronie (na dole strony są dokładnie wyszczególnione zabiegi)
http://www.medycynaludowa.com/pl/index.php?id=zylaki
lub zapraszam do kontaktu mailowego ze mną forbidden.by@gmail.com
udzielę informacji na temat metody uzdrawiania stosowanej w Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej.
Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

~GosiaB
Ja mam problem z żylakami od kiedy pamiętam… Do tej pory natrafiłam tylko na jeden dobry specyfik, żel dr Beta, który najbardziej mi odpowiada (zwłaszcza cenowo i jeśli chodzi o wydajność). No niestety… żylaki to żylaki… łatwo przychodzą, a pozbyć się ich nie możn, a radzić sobie trzeba :/

jest jeszcze usuwanie laserowe, kosztuje (jeśli chodzi o nogi i większe żylaki) ok 4 tys

Odnośnik do komentarza

~anita2
Hej. Na co w końcu cierpisz, na pajączki czy na żylaki? To dwie rożne rzeczy. Żylaków można pozbyć się jedynie operacyjnie. A pajączki zlikwidujesz lub ograniczysz, jeśli wzmocnisz naczynia krwionośne. Ogranicz używanie soli, ponieważ niekorzystnie wpływa ona na żyły. Wieczorem, odpoczywaj z nogami uniesionymi do góry. Zrezygnuj z noszenia mocno obcisłych dżinsów, które uciskają żyły. Pozdrawiam.

pajączków nie można zlikwidować samemu. Wiem, bo mam ten problem (są drobne i prawie niewidoczne, ale są) i stosowałam wiele żeli, tabletek, ćwiczyłam nogi (choć nie mam ich tylko na nogach), leżałam i spałam tylko z nogami do góry i w końcu wybrałam się do lekarza. Usłyszałam, co już wiedziałam - że nie można się ich samemu pozbyć, można je usunąć np w salonie kosmetycznym czy coś. Jednak można im zapobiegać, ja polecam RedBlocker i jakiś krem do twarzy od pajączków.

Odnośnik do komentarza

~Achaa
~GosiaB
Ja mam problem z żylakami od kiedy pamiętam… Do tej pory natrafiłam tylko na jeden dobry specyfik, żel dr Beta, który najbardziej mi odpowiada (zwłaszcza cenowo i jeśli chodzi o wydajność). No niestety… żylaki to żylaki… łatwo przychodzą, a pozbyć się ich nie możn, a radzić sobie trzeba :/

jest jeszcze usuwanie laserowe, kosztuje (jeśli chodzi o nogi i większe żylaki) ok 4 tys

ach i można je usuwać jeszcze poprzez wstrzykiwanie czegoś tam w żyły czy coś takiego. Widziałam taki program w TV jakiś czas temu

Odnośnik do komentarza
Gość Dominik1985

a próbowaliście kolagenu naturalnego??? ja widziałem efekty jego działania i są bardzo dobre!!! kuracja polega na codziennym smarowaniu nóg maścią (kolagenem naturalnym) oraz przyjmowaniu tabletek (również z kolagenem) które działają od wewnątrz. Producent podaje, że nie jest to lek ale efekty działania są bardzo dobre. Trzeba tylko stosować regularnie i cierpliwie (nie jest to magiczny środek, który działa natychmiastowo ale efekty są!) a zmniejszy problem w bardzo dużym stopniu (czasami do rozmiarów, które pozwalają o nim zapomnieć). Od niedawna (od kiedy przekonałem się, że to działa) jestem dystrybutorem kolagenu i mogę załatwić konkretny rabat! Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać kobierski.dominik@gmail.com TO DZIAŁA! PS. Absolutnie nie namawiam do rezygnacji z zabiegu u specjalisty ale jeśli ktoś nie chce lub nie może się na to zdecydować to kolagen może okazać się zbawieniem!

Odnośnik do komentarza
Gość krystynawolnik

Nie wiadomo, czy w twoim wypadku w ogóle operacja powinna wchodzić w grę. Idź do lekarza, zrobią badania i będziesz wiedzieć. Ja też się bałam, ale w końcu poszłam i okazało się, że wystarczy zwykła maść na żylaki. Może nie aż taka zwykła, bo wczesniej nic mi nie pomagało a to pomogło. Moja znajoma, która jest lekarzem, poleciła mi ten preparat - https://bit.ly/2IX6gne

Odnośnik do komentarza

Ruch leczy wszystko - żylaki i pęknięcia żylne skąd się biorą . Kobiety mają zaburzenia hormonalne po ciąży , w okresie menopauzy papierosy , siedzenie , leżenie , przejadanie się - ruch ruch ruch . Joga , basen , spacer , bieganie . Jest tyle możliwości.

Od siebie polecam również zioła na ciężkie nogi Venoherbs
https://kredensziolowy.pl/produkt/venoherbs
Bardzo dobrze dzialają na krążenie

Odnośnik do komentarza

Skąd obawa przez operacją? Pewnie z niewiedzy po prostu jak takie zabiegi wyglądają. Na https://www.kusnierczyk.pl/zylaki/ polecam zajrzeć, opisane są sposoby leczenia żylaków i wytłumaczone czemu nie warto zwlekać z wizytą u specjalisty. Żylaki to nie jest tylko problem estetyczny, jeśli chcesz się ich pozbyć to przede wszystkim powinnaś wiedzieć, że robisz to dla własnego zdrowia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...