Skocz do zawartości
Forum

Laserowa korekcja wzroku


Gość renata6k

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2022 o 12:36, Gość Andrzej napisał:

Osobiście polecam klinikę Idealny Wzrok w Lublinie. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta i naprawdę dobre ceny. Nie zapominając oczywiście o skutecznych metodach, jakie są tam praktykowane.

Bez dwóch zdań klinika z prawdziwego zdarzenia, której celem jest pomoc pacjentowi, konkretnie i bez naciągania.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.07.2022 o 12:36, Gość Andrzej napisał:

Osobiście polecam klinikę Idealny Wzrok w Lublinie. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta i naprawdę dobre ceny. Nie zapominając oczywiście o skutecznych metodach, jakie są tam praktykowane.

Bez dwóch zdań klinika z prawdziwego zdarzenia, której celem jest pomoc pacjentowi, konkretnie i bez naciągania.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. Jestem 10 dni po zabiegu. Miałam dwie różne wady na oczach, na lewym większą. Teraz moje pytanie, czy możliwe że to oko, które miało większą wadę będzie dłużej dochodziło do siebie i dłużej będzie się stabilizował wzrok? Na prawe można powiedzieć że widzę już dobrze, a z lewym jest gorzej. Wiem, że proces rekonwalescencji wynosi nawet 3 miesiące i przez ten okres można widzieć raz lepiej raz gorzej,  ale z prawym okiem nie mam takiego problemu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...