Skocz do zawartości
Forum

Laserowa korekcja wzroku


Gość renata6k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bozenenn8a

Mojej mamie z wiekiem wzrok coraz bardziej się pogarszał. Zdecydowała się na laserową korekcję starczowzroczności metodą Clearvu w Optegrze. we Wrocławiu. Zabieg wykonywał dr Dominik Uram, którego serdecznie polecamy. Mama teraz widzi znacznie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.06.2020 o 17:35, Gość Bozenenn8a napisał:

Mojej mamie z wiekiem wzrok coraz bardziej się pogarszał. Zdecydowała się na laserową korekcję starczowzroczności metodą Clearvu w Optegrze. we Wrocławiu. Zabieg wykonywał dr Dominik Uram, którego serdecznie polecamy. Mama teraz widzi znacznie lepiej. 

Mam również doświadczenie z tą metodą Clearvu ? Ta metoda dała mi ogromną mozliwość i dzięki temu zrzuciłam okulary. Fajnie, ze jest taka możliwość dla osób po 40 roku życia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2020 o 18:44, Gość Notta napisał:

no wlasnie tą metodę widziałam ze stosują w Optegrze w Warszawie nie? ja myślę ze takie leczenie starowzroczności jest doskonałe i daje szanse żeby osoby starsze dobrze widziały!

Fajnie, ze klinika w ogóle wyszła na przeciw takim osobom, które generalnie wcześniej za bardzo nie miały szans na laser. W Optegrze zresztą teraz jest tez fajna promocja na wizytę kwalifikacyjna do zabiegu korekcji wzroku. za 0 zł ?  

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam, bo warto – to zabieg bezpieczny, ryzyka uszkodzenia oka nie ma, bo zabieg jest powierzchowny, w dodatku wzrok szybko się poprawia, oko szybko się regeneruje. Jedyny minus jest taki, że trzeba wyłożyć kasę, ale moim zdaniem warto, jeśli tylko ktoś może sobie na to pozwolić. Osobom zdecydowanym na zabieg polecam klinikę Dr Nowosielska.

Odnośnik do komentarza

A propos Lentivu to nie wiem czy wiecie, ale była promocja letnia, w sensie, ze za wizyte kwalifikacyjną nic się nie płaciło. Mi się udało, i faktycznie cena będzie jakos odliczona od ceny zabiegu ? jakoś tak, i kwalifikacja wychodzi za 0 zł. Tzn wyszła. Jutro mam zabieg.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.08.2020 o 19:48, Gość Natasha44 napisał:

A propos Lentivu to nie wiem czy wiecie, ale była promocja letnia, w sensie, ze za wizyte kwalifikacyjną nic się nie płaciło. Mi się udało, i faktycznie cena będzie jakos odliczona od ceny zabiegu ? jakoś tak, i kwalifikacja wychodzi za 0 zł. Tzn wyszła. Jutro mam zabieg.

Mnie sie wlasnie tez udało skorzystac z tej promocji ? i bardzo się cieszę, że dzięki temu zaoszczędziłam troszke pieniędzy ? Wgl bardzo dużo promocji było w sierpni na samo lentivu również.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.10.2020 o 13:13, Gość Mirabeblka napisał:

Ja jestem z Rzeszowa i tam właśnie miałam korekcję laserem wzroku u doktor Magdaleny Zamorskiej w Optegrze. Korekcje miałam nowoczesną metodą Lentivu więc naprawdę szybko wróciłam normalnie do pracy. Zabieg to chwila moment, nie ma się czego bać. 

Też tak sądzę, ze nie ma się czego bać ? bardzo polecam  też zabieg Clearvu. Jest odpowiedni dla osób, po 40 stym roku życia.

 

Odnośnik do komentarza
Gość MichalskaŚŚ

Jeśli szukacie w Krakowie porządnej kliniki okulistycznej gdzie przeprowadzają laserowe korekcje wzroku to podrzucam Wam namiary na nich - vidiummedica.pl Śmiało można się do nich udać, mają świetnych specjalistów. Wszystkie zabiegi wykonują w reżimie sanitarnym, więc tutaj też bez obaw. 

Odnośnik do komentarza
Gość lukasq@o2.pl

Witam wszystkich
28 kwietnia 2021 miałem zabieg Lentivu w Krakowie.
Zabieg max 10min. Całość około 2-3h. Koszt 9k pln
Na plus to na pewno ostrość widzenia jak sokół. Brzytwa, skalpel, jak Terminator. Widzę 120% tego co znajomi z zerową wadą wzroku od urodzenia. W dobry dzień, głównie lato, to aż ciężko w to uwierzyć.
Na minus słabe widzenie po zmroku. W nocy, na wsi, w lesie, w parku, widoczność praktycznie zerowa. Tak jak by światło ze sztucznego oświetlenia nie mogło wpaść do oczu hmmm...
Na bardzo minus, nie zniknął efekt halo. Tzn, każdy jeden punkt świetlny np. reflektory aut, latarnie uliczne, żarówki, mają dookoła pierścień i są 3x/4x razy większe niż przed operacją. Światła LED oślepiają już totalnie.

Reasumując dużo zyskałem ale też coś straciłem. 
Totalnie i z pełną odpowiedzialnością odradzam kierowcom nocnym i osobom które prowadzą nocne życie, imprezowiczom, pracownikom nocnych zmian. Poza tą grupą osób to w zasadzie polecam wszystkim. W razie pytań to śmiało mail albo whatsap
pozdr
Łuki z Krakowa 

Odnośnik do komentarza

Osobiście polecam klinikę Idealny Wzrok w Lublinie. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta i naprawdę dobre ceny. Nie zapominając oczywiście o skutecznych metodach, jakie są tam praktykowane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...