Skocz do zawartości
Forum

Kto w Warszawie dobrze leczy anemię?


Gość eleonora2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam 40 lat i od kilku lat cierpię na powracającą niedokrwistość. Byłam u wielu lekarzy i żaden nie potrafił mi do końca pomóc. Po kilku miesiącach stosowania kuracji żelazem anemia za każdym razem powracała. Byłam też kierowana do innych specjalistów (reumatolog, ginekolog, kardiolog, okulista), ale nic nie znaleźli.

Chciałabym zapytać, czy zna ktoś jakiegoś dobrego, sprawdzonego lekarza w Warszawie, który mógłby w końcu coś poradzić na moją anemię. Bardzo proszę o jakieś namiary, bo już nie wiem, co robić:(

Odnośnik do komentarza

Cześć,
Ja też długo szukałam dobrego lekarza, który zająłby się moją anemią i jeśli chodzi o specjalność to należy udać się do hematologa. Mi udało się w końcu znaleźć wspaniałe miejsce: Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie przy ulicy Ghandiego 14, gdzie zespół lekarzy specjalistów jest bardzo wysoko wykwalifikowany. Ja chodziłam do dr Barbary Nasiłowskiej-Adamskiej, ale wiem, że pozostali lekarze też są bardzo dobrzy. Diagnoza stawiana jest szybko i bezbłędnie a co za tym idzie szybko i skutecznie przystępuje się do leczenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość lolatrudi

cześć,
ja osobiście też polecam dr Nasiłowską-Adamską z kliniki transplantacji komórek krwiotwórczych Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Mnie wyleczyła z białaczki:) ale wydaje mi się, że w instytucie najprawdopodobniej skieruja Cię do Kliniki Hematologicznej gdzie zajmują się leczeniem zaburzeń krwi, a tam koniecznie poproś o wizytę u dr Anny Ejduk:) Ogólnie wszyscy tam to cudowni specjaliści:)
pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Faktycznie rekomendacje wspaniale, ale mam nadzieje, ze do niej nie bede musial isc. Ja szukam lekarza dla mojej coreczki, to chyba najlepiej zglosic sie do ktoregos lekarza z Kliniki na Marszalkowskiej. Slyszalem ze tam sa bardzo dobrzy.
No i oczywiscie trzeba zbadac przyczyne, bo jak powiedzial mi moj lekarz rodzinny to raczej nie jest taka prosta anemia z niedobory zelaza...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...