Skocz do zawartości
Forum

Pramolan a tycie


Gość Niewiadoma93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niewiadoma93

Otóż zastanawiam się nad jednym ważnym czynnikiem odnośnie leku Pramolan. Przepisał mi go Gastrolog. Mam go przyjmować dwa razy dziennie po jednej tabletce. Na razie musiałam wykupić tego, AŻ 4 opakowania. Jednakże po przeczytaniu ulotki i pewnych postów na forach Internetowych, dość poważnie się wystraszyłam i raczej nie będę przyjmować tego leku, ponieważ od dziecka zmagałam się z nadwagą, następnie z otyłością, gdzie udało mi się schudnąć do 55 kg (waga początkowa 94 kg), Ja psychicznie bym nie zniosła tego, jakbym znowu miała przybrać na wadze, nawet 1 kg, a czytałam o tym leku, że on powoduje nawet obfity przyrost masy ciała, jeśli tak jest naprawdę, to dlaczego człowiek tyje po takim leku? Czy można jakoś temu zapobiec?

Odnośnik do komentarza

a skąd wiesz czy Ty bedziesz tyła? Tabletki anty tez powodują tycie a jednak nie kazda po nich tyje. Moim zdaniem powinnaś spórobować, może ten lek powoduje zatrzymywanie wagi. Skoro go już kupiłaś to moim zdaniem warto próbować, tylko kontroluj wagę i jak zobaczysz że coś się dzieje to wtedy będziesz mogła przerwac stosowanie i poprosić lekarza o inny lek

Odnośnik do komentarza
Gość nana1990123

Witam.biore pramolan od 3tyg.został mi zapisany na leki i nerwy 2razy dziennie poczatkowo nieodczuwałam zadnej zmiany wrecz przeciwnie po zazyciu ii odczekaniu chwili czułam sie jeszcze gorzej a teraz patrze a na wadze mam 4.5kg wiecej apetyt mam za 3osoby conajmniej .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...