Skocz do zawartości
Forum

Opuchlizna i pieczenie stopy


Gość piszanka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 53 lata. Od dwóch lat mam spuchniętą prawą stopę za kostką i samą kostkę. Budzę się również z obrzękiem ale mniejszym.
Zrobiono mi usg żył, które nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Teraz do jakiegoś czasu doszło pieczenie podeszwy u obydwu stóp. Wyniki w kierunku dny moczanowej, crp w normie. Ob 17. Lekarz rodzinny twierdzi, że to może być od kręgosłupa(pogłębiona lordoza szyjna i lędźwiowa) Nic mi nie zlecił poza moczeniem stóp w soli i zmianie butów na zupełnie płaskie.Proszę o jakieś sugestie, gdzie powinnam z tym pójść ewentualnie w jakim kierunku badania zrobić. Jestem osobą energiczną a ten ból mnie ogranicza i bardzo martwi. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ciężko będzie pomóc,jeśli to trwa dwa lata to małe szanse są ,żeby przeszło,
opuchlizna jest reakcją obronną organizmu,co powoduje ucisk na tkanki i może boleć,coś tam się musiało zadziać i organizm nie poradził sobie,
nie wiem czy byłaś u ortopedy,warto by było wziąć jakieś zabiegi,może krioterapia ,laser,trzeba próbować ,

co do piekących stóp, to chyba nie ma sposobu,moja ciocia jak sięgam, pamięcią zawsze uskarżała się na piekące podeszwy ,z tego względu w zimie chodziła w półbutach i tak zostało.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...