Skocz do zawartości
Forum

Duża i bolesna krosta z ropą na podbrzuszu


Dogowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

3 tygodnie temu pojawila mi sie czerwona krostka w okolicach podbrzusza. Zaczela rosnac i strasznie bolala. Wczoraj zauwazylem po prysznicu ze zaczela saczyc sie z niej ropa. Chcialem wycisnac i udalo mi sie wydusic rope ale mam na skorze dosc spora dziure, pod ktora jest maly guzek. Probowalem go wycisnac, ale jest za duzo i nie chcial wyjsc przez dziure do tego strasznie to boli. Widze jedynie bialy koniuszek. Rana ma srednice 0.5 cm. Dolaczam zdjecie. Do Zakleilem rane plastrem. Dzisiaj zmienialem opatrunek, na plastru byla mieszanka ropy i krwia, tak samo w srodku. Nie wiem co to jest i prosze o pomoc, gdyz jade dzisiaj na urlop i do lekarza nie bede mogl sie wybrac przez kolejne 2 tygodnie. Zaczalem smarowac to miejsce klotrymazolem i biore resztke amoksycyliny ktora zostala mi na 3 dni. Doustnie 500 mg. Z gory dziekuje za porade. Pozdrawiam.

monthly_2013_09/co-to-moze-byc-wrzod_1036.jpg

Odnośnik do komentarza

Zauważyłam że mam dużą opuchlizne na ramieniu( wielkości jajka). kilka tygodni temu. Opuchlizna była twarda ale nie bolesna z widocznym białym podłożem. Pękło mi to 3 dni temu i wycisnelam dużą ilość białej gęstej wydzieliny o brzydkim zapachu. Od tamtej pory codziennie wydobywa mi się pozostałość tej samej tresci, ramię jest trochę opuchnięte i zasinione. Czy powinnam pójść do lekarza czy też samo się zgoi?
Proszę o porade.
Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...