Skocz do zawartości
Forum

Ogólne złe samopoczucie


Gość Camadria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pierwszy raz trafiłam na to forum, ale chciałabym się Was poradzić (moja pani doktor jest na urlopie, a ogólnie nie lubię chodzić do lekarzy, szczególnie innych niż zwykle). Od około tygodnia coraz gorzej się czuję, gdy tylko coś zjem to natychmiast mnie mdli, jestem ciągle zmęczona (zwykle wstawałam około 10 i szłam spać o 2-3, teraz wstaję o 10-11 i koło 22 zaczynam mówiąc brzydko "padać na pysk"), dziś w sklepie prawie zemdlałam, kompletnie nie mam apetytu ani chęci do życia... Wczoraj skończyłam brać antybiotyk (dostałam zakażenia po ugryzieniu przez swoją biedną chorą kotkę w trakcie zastrzyku) i skończył mi się okres, ale nigdy wcześniej nie czułam się tak paskudnie. No i teraz się zastanawiam czy to po prostu nałożenie się wszystkiego - stres (przez 3 tygodnie walczyłam o zdrowie i życie swojej kociny), okres i antybiotyk czy może być coś innego, czym powinnam zacząć się bardziej niepokoić. Jeśli ktoś miał podobne dolegliwości i ma jakieś doświadczenie w tym temacie to proszę o jakąkolwiek poradę.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedzi. Przeziębienia brak, kawy ogólnie piję niewiele, bo tylko dla przyjemności, a nie dla pobudzenia (działa na mnie odwrotnie). Spróbuję pobrać magnez i pojeść trochę więcej warzyw i owoców, chyba się po prostu ostatnio przez wszystkie wydarzenia w życiu zaniedbałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...