Skocz do zawartości
Forum

Szczepienie WZW a alkohol


meryy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin83

Witam serdecznie.

Mam podobne pytanie. Jestem po trzeciej dawce szczepionki wzw typu B. Serię miałem przyjętą ze względu na zabieg chirurgiczny, od którego minęło już prawie pół roku. Chciałem zapytać czy kilka dni od ostatniej dawki szczepionki pozwala na ,,bezpieczne" spożywanie alkoholu? Do tej pory nie miałem żadnych objawów po przyjęciu. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza

Przyjmujcie 3..4...56 dawkę,posłuchajcie lekarzy, naukowców,którzy nie należą do tzw."grupy doradczej premiera".

Organizm  to nie maszyna z którą można eksperymentować.

Jak patrzę na tych "leśnych dziadków" doradców premiera to jest oczywiste kogo reprezentują.

Usta pełne troski o pacjentów a jak ludzie chorują to wprowadzają porady telefoniczne , nie dotyczy to ich gabinetów prywatnych bo tam przyjmą każdego . Chory to jest system służby zdrowia i jak pokazuje codzienność jest to choroba nieuleczalna, bo taka ma być.

Ruszyła machina propagandowa przekonywująca,że nadchodzi kolejna fala . Ile ich jeszcze będzie. Otóż będzie nadchodziła co kilka miesięcy, na stole leżą miliardy dolarów do wzięcia przez firmy farmaceutyczne.

Zapoznajcie się z wyrokiem sądu USA wobec mechanizmów wprowadzania leków przez dużą amerykańską firmę. Korumpowanie polityków,lekarzy ,dziennikarzy. Takie są fakty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...