Skocz do zawartości
Forum

Bóle głowy, katar i senność


zetifek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Szukam pomocy odnośnie swojego problemu który towarzyszy mi od paru dobrych dni.
Mianowicie:
Od paru dni mam mocny problem z porannym oraz przedsennym bólem głowy. Nie jest to taki zwyczajny ból głowy,że wezmę tabletkę i przejdzie. Zazwyczaj ból odczuwam na środku głowy jest to taki ból jakbym w środku miał dzwon który wykonuje ruch przód-tył,przód-tył. Przez co ból emanuje od tyłu głowy(nad karkiem,aż po same czoło. Nasilony ból ustaje na środku głowy. Wraz z bólem towarzyszy często katar którego nie można wysmarkać ani się pozbyć. Tak zwany "zapchany nos" brałem różne tabletki,niestety pomoc była nikła. Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest oblanie głowy zimną wodą przez parę dobrych sekund,wtedy ból nieco ustaje aczkolwiek gdzieś w głowie czuję jak się tli by po chwili po prostu znów się "obudzić." Czuję senność od paru dni budzę się z bólem głowy oraz zmęczony. Dodam iż przy wypaleniu papierosa ból jakby "kamienieje" wiem,to śmieszne,ale jest taki jakby twardszy i silniejszy. Co powinienem zrobić? Proszę o pomoc. Dziękuje z całego serca!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...